ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler2016 YAZA MERHABA ŞENLİĞİ 

Kemer’de Yaza Merhaba Şenlikleri muhteşem kutlandı. Kemer Belediyesi ve Kemer Turistik İşletmeciler ve Otelciler Birliği (KETOB) tarafından düzenlenen Yaza Merhaba Şenliği’nin 5’incisi düzenlendi.

 

Bu yıl 5’incisi düzenlenen ve  Olbia Parkta gerçekleştirilen etkinliğe,KETOB  Başkan Vekili Şener Gürler ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Sahil Güvenlik Bot Komutanı Üsteğmen Hasan Özek, İlçe Emniyet Müdürü Ali Saydam,protokol üyeleri, Okullar, dans grupları , Yabancı Uyruklu Yerleşik vatandaşlar,otel yöneticileri ve  çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

 

Açılışta; Yerleşik Yabancılardan VELES Derneği Başkanı Nadezda Pelit, Almanya Kardeş Şehir komitesinden Achim Baum ve Norveç Vatandaşı Oddbjorg Groenningen Kemer hakkında yaptıkları konuşmalarda duygularını dile getirdiler.  

 

Etkinliğin ev sahibi olarak açılış  konuşmasını yapan, KETOB Başkan Vekili Şener Gürler, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla yaza merhaba şenliklerinin düzenlemeye devam ettiklerini belirtti." Yurt dışındaki katıldığımız Turizm fuarların da  Kemer’i en iyi şekilde tanıtmaya çalıştık. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuarlarında, Belediye başkanımız ve otelciler olarak acentaları ziyaretlerde bulunarak Kemer’in turizm çeşitliliğini anlattık. Bu gün buraya gelen tüm misafirlerimize bu organizasyonu birlikte düzenlediğimiz, Kemer Belediyemize ve stant açarak destek olan otelcilerimize teşekkür eder herkese hayırlı sezonlar dilerim; dedi.

 

Protokol ve katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül;  “Biz bu sene 2- 2.5 milyon Rus turisti ağırlarız diye düşünüyorduk. Ama olmadı. Bunu iç piyasadan kapatacağız". 2016 Turizm sezonu hepinize hayırlı ve uğurlu olsun; dedi.

 

 Yaza Merhaba Şenliği’nde konuşan Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, ilçe turizmi ve tarihi için önemli olan Idyros Antik Kenti ile Selçuklu Av Köşkü’nün turizme kazandırılması için çalışmaların sürdüğünü söyledi.