ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
TURİZM PERSONELİ UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMI HAZIRLIK TOPLANTISI
Yazdır

Değerli Üyemiz,

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Akdeniz Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKUZEM) ortak girişimiyle Turizm Personeli Uzaktan Eğitim Sertifikasyonu Programı düzenlenecektir. Uzaktan Eğitim Sertifikasyon Programı’na yönelik olarak hazırlık toplantısı, turizm sektörünün siz değerli kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 23 Temmuz 2013 tarihinde saat 10:00’da BAKA Antalya YDO Toplantı Salonu’nda yapılacaktır. Uzaktan eğitim programı kapsamında,

Ø  Kat Hizmetleri,

Ø  Ön Büro,

Ø  Animasyon,

Ø  Yiyecek İçecek Servisi

Ø  Mutfak Hizmetleri

alanında uzman akademisyenler tarafından yabancı dil (İngilizce, Almanca ve Rusça); diksiyon ve ikna teknikleri; uluslararası davranış, nezaket ve görgü kuralları yanı sıra alanlarında ihtiyaç duyacakları yönetim ve işlemleri içeren dersler verilecektir.

 

Turizm sektörü paydaşlarının sertifika programının içerik ve uygulanmasına yönelik görüş ve önerileri alınacağı hazırlık toplantısını üyelerine duyurmaları, katılacakların en geç 22 Temmuz 2013 Pazartesi gününe kadar BAKA uzmanı seyitcanaltinkaynak@baka.org.tr  Tel: 0242 227 82 27 adresine katılım bilgilerini iletmeleri rica olunur.

 

 

Saygılarımızla,İlgili Dökümanlar