ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
START UP WEEKEND ANTALYA
Yazdır

Değerli Üyelerimiz,

 

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu ile TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu, Uluslararası Girişimcilik Merkezi adına Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ve Uluslararası Antalya Üniversitesi işbirliğinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında "Startup Weekend Antalya" etkinliği gerçekleştirilecektir. Program kapsamında yazılımcılar, tasarımcılar, pazarlamacılar, ürün yöneticileri ve tüm girişimcilik meraklılarını bir araya getirerek fikirlerini paylaşmalarını, ekip oluşturmalarını ve fikirlerini gerçekleştirmelerini sağlayan uluslararası bir etkinlik olan Startup Weekend kesintisiz 48 saat sürecek olup, etkinlik boyunca ekiplerin en yüksek seviyede çalışmaları sağlanarak proje geliştirme deneyimi yaşamaları hedeflenmektedir. Katılmak isteyen kişi ya da ekiplerin antalya.startupweekend.org adresinden kayıt yaptırmaları ve sadettindikmen@baka.org.tr   e-posta yoluyla BAKA'ya bilgi vermeleri önemle rica olunur. 

 

Saygılarımızla,

 

Program hakkında kısa bilgi ise aşağıda ve ekte verilmektedir.

 

 

Startup Weekend nedir?

 

Microsoft sponsorluğunda, dünya çapında 70’in üzerinde ülkede düzenlenen ve 45.000’in üzerinde girişimciye ulaşan Startup Weekend, ilk kez Akdeniz'de, Antalya’da yapılacaktır. Etkinlik sırasında seçilecek 10 ekip, 48 saat boyunca, 10 mentorun desteğiyle yenilikçi fikirlerini konseptten örnek ürün aşamasına getirecek. Startup Weekend sadece yeni fikirlere açıktır. Daha önce üzerinde çalışmakta olduğunuz projeler fikir kapsamına alınmayacaktır. 

 

Startup Weekend'e Katılım Koşulu?

 

Startup Weekend'e katılmak için fikir sahibi olmanız şart değildir. Seçilen fikirlere geliştirici, tasarımcı veya iş geliştirici olarak katılabilirsiniz.

En az 3 en fazla 5 kişilik ekipler Antalya Startup Weekend'e katılabilirler.

 

Etkinlik detayları ve başvuru için antalya.startupweekend.org İlgili Dökümanlar