ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(24-01-2014)
İşte Rusya pazarında en iyi ön rezervasyon alan Türk oteller


 

 

Tophotels.ru, Rus pazarındaki ön rezervasyon artışlarını açıkladı. İnternet portalı, en iyi ön rezervasyon alan otellerin listesini de kamuoyuyla paylaştı 

  BDT turizm pazarındaki internet portalı www.tophotels.ru ‘nun verilere göre 2014 yılı için ülkemize gelecek Rus turist sayısında 2013 yılına göre  yüzde 20'lere varan ön rezervasyon artışı yaşandı.

 

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜ SIRADA

 

İnternet sitesindeki verilere göre, kış sezonu olmasına rağmen Türkiye 3'üncü sırada yer aldı. Tophotels.ru Türkiye temsilcisi Hakan Bulgurcu, sitedeki bilgileri şöyle değerlendirdi: 

 

"Türkiye’nin üçüncü sırada yer almasının anlamı, 2014 yılı için ön rezervasyonlarda hızlı bir yükseliş olduğudur. Bölge verilerine bakıldığında ön rezervasyonlarda Kemer önde, Belek bölgesi ise düşüştedir. Kemer, Rusların hala gözde tatil bölgesidir ama sezon yaklaştıkça Belek bölgesi yine ikinci gözde bölge olacaktır." 

 

Bulgurcu, en iyi ön rezervasyon alan otellerin listesini de basın duyurusunda paylaştı. Buna göre Justiniano Club Park Conti, PGS Kiriş Resort, Concordia Celes Hotel, ilk üç sırada yer aldı. 

 

İşte Rusya pazarında en iyi ön rezervasyon alan oteller:

LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ