ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(07-04-2014)
MHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa GÜL ve Encümen Adaylarından KETOB Ziyareti


MHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül ve Encümen Adayları, Kemer Turistik Otelciler Birliği Yönetim Kurulunu Ketob binasında ziyaret etti. Ziyarette Ketob yönetim kurulu ve Ketob'a üye turistik tesislerin yöneticileri toplantıya iştirak ettiler.  Gerçekleştirilen toplantı hakkında bilgi veren Ketob Başkanı Tayyar GÜL ; seçime sayılı günler kala Kemer Turistik Otelciler Birliğini tam kadro encümen adayları ile birlikte ziyaret eden ilk belediye başkan adayının  MHP Kemer Belediye Başkan adayı Mustafa Gül olduğuna değinerek, encümen kadrosunda otelcilere yer verilmesinin Kemer Otelciler Birliği Yönetim Kurulunu memnun ettiğini söyledi.

 

Başkan Adayı Mustafa Gül'ün projelerine değinen Ketob Başkanı Tayyar Gül; Projelerin her birinin bir birinden değerli olduğunu ancak Kemer turizmini kalkındıracak, sezonun uzamasını sağlayacak  projelerin Kongre Merkezi Projesi, Olimpik Yüzme Havuzu, Çoklu Futbol Kompleksi projelerinin olduğunu aynı zamanda  Olbia Kule Projesi ve Çalış Tepesi Teleferik projelerinin bölgenin marka değerini artıracağını ve tatile gelen misafirleri para harcamaya teşvik edeceğine dikkat çekti.  

 

Ziyarette Kemer merkez sahilinde yaşanan sahil erezyon sorununu gündeme getirdiklerini ve belediye nezdinde Kemer'in bu büyük sorununa çözüm bulunmasını talep ettiklerini aktaran Ketob Başkanı Tayyar GÜL ;  Kemer bölgesinin yurt dışı fuarlarda tanıtımının turizm profesyonellerince tek bir çatı altında toplanılarak yapılması ve belediye nezdinde süreklilik arz eden bir gelir kaynağı yaratılarak buradan gelen gelirin turizm fuarlarında planlı ve doğru şekilde Kemer'in tanıtımında değerlendirilmesi gerektiğini  MHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül'e aktardıklarını söyledi.

 

MHP Kemer Belediye Başkan adayı Mustafa Gül'e ve ekibine seçim çalışmalarında  Kemer Turistik Otelciler Birliği Yönetim Kurulu ile başarı dileğinde bulunduklarını belirten  Ketob Başkanı Tayyar Gül, ziyarettelerinden dolayı Sayın Mustafa Gül ve encümen adaylarına teşekkür etti.