ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(17-06-2014)
KEMER’DE ‘YEŞİL YILDIZ’ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR


KETOB ( Kemer Turistik otelciler Birliği ) ’un BAKA ( Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ) ile ortak yürüttüğü Yeşil Yıldız Projesi bilgilendirmeleri kapsamında çevre otelcilere verdiği eğitimlerine devam ediyor. 

 

Ayel Çevre Danışmanlığı Yeşil Yıldız konusundaki son eğitimini Tekirova Belediyesi Konferans Salonunda verdi. Ayel Çevre Firması Sahibi Çevre Mühendisi Ömer Karaduman’ın verdiği eğitimlerde Yeşil Yıldız’ın tesislere olan katkıları ve artıları anlatıldı. Eğitime katılan KETOB Başkanı Tayyar Gül, yaptığı konuşmasında “Doğayı korumak adına bölgemizdeki çevreye duyarlı otel sayısının artması Kemer'imiz için büyük bir kazançtır. Bu projemize destek veren tüm tesislerimize çok teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Ayel Çevre Danışmanlık Sahibi Çevre Mühendisi Ömer Karaduman yaptığı konuşmasında, tesislerin Yeşil Yıldız almak için büyük bir çaba içinde olduklarını ifade ederek, özellikle Bakanlık tarafından verilen elektrik teşvikinden yararlanmak isteyen tesislerin Yeşil Yıldız almak adına büyük bir çaba içinde olduklarını söyledi. Kemer’de KETOB’un çevre ile ilgili yaptığı çalışmaların ve projelerin örnek teşkil ettiğini ifade eden Karaduman, KETOB ile işbirliği çerçevesinde çalışmaların ve eğitimlerin devam edeceğini söyledi. 

 

Kaynak: Turizm Dosyası