ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(03-11-2014)
KEMER'DE SU UCUZLUYOR


KETOB Yönetim Kurulu, yeni görevine yakın zamanda başlayan ASAT GM Faruk KARAÇAY'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KETOB Yönetim Kurulu, yeni görevine yakın zamanda başlayan ASAT Genel Müdürü Faruk KARAÇAY'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar GÜL,  ASAT'ın Antalya Bölgesi'nde uyguladığı su birim fiyat tarifesi ile Kemer'de uyguladığı su birim fiyat tarifesi arasında fark olduğunu, bu fiyat farkının GATAB'ın fiyat tarifesi üzerinden uygulanmasına devam edilmesi sebebi ile kaynaklandığını belirterek, bu durumun beldede hizmet  veren turistik otelleri Antalya'nın diğer bölgelerde hizmet veren oteller karşısında dezavantajlı duruma düşürdüğünü aktardı. GÜL,  yıllık tüketimler baz alındığında arada ciddi fiyat farkları oluştuğunu sözlerine ekleyerek, bölge tesislerinin ASAT'tan fiyat revizyonu beklediğini söyledi.

Bunun yanı sıra Kemer'deki deniz temizliliğinin devamlılığının sağlanması amacıyla derin deşarj hatlarının düzenli kontrolünün sağlanması konusunda hassasiyet gösterilmesini rica  etti.

 ASAT Genel Müdürü Faruk KARAÇAY , fiyat tarifeleri sebebi ile yaşanan sıkıntıdan haberdar olduklarını, gerekli çalışmaların yapıldığını belirterek uygulamaya geçiş için çalışmaları hızlandıracakları bilgisini verdi.  KARAÇAY, belde otellerine Mayıs 2014 Ayı'nda da GATAB tarifesi üzerinden faturalama işlemi yapılacağını, ancak Haziran ayında ASAT'ın standart su birim tarifesinin Kemer'de de uygulamaya başlanacağını müjdeledi.

KARAÇAY, deniz temizliğinin korunması konusunda hassas olduklarını belirterek gereken denetlemelerin düzenli bir şekilde yapılacağını bilddirdi.