ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(03-04-2015)
KETOB’dan Gül ve Türel’e ziyaret


KETOB’dan Gül ve Türel’e ziyaret


Kemer Otelciler Birliği (KETOB) yeni yönetim kurulu üyeleri Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamlarında ziyaret etti.

Kemer Otelciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül ve yeni yönetim kurulu üyeleri tanışma ziyaretlerine devam ediyor. İlk olarak Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü Göynük Hizmet Binası’nda bulunan makamında ziyaret eden KETOB Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.

KETOB Başkanı Tayyar Gül, yeni yönetim kurulu ile tanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'e KETOB'un yeni oluşumuna verdiği destekten dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

Gül ayrıca, bu ziyarette KETOB olarak Kemer merkezde yaşanan kıyı erozyonu ile ilgili hazırladıkları proje hakkında bilgiler paylaştıklarını ve projeyi hayata geçirebilmek amacıyla BAKA’ya başvuru yaptıklarının bilgisini verdiğini belirtti. Sezonda misafirlerin sıklıkla sorun yaşadığı cadde olan Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesi ile ilgili Kemer Belediyesi tarafından sezona kadar revizyon yapılacağının bilgisini aldıklarını ifade etti. 

İKİNCİ ZİYARET TÜREL’E

Kemer Otelciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül ve Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin tanışma ziyaretlerinde ikinci durakları Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel oldu.

2015’DE ATIKSU ARITMA TESİSLERİ SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Türel’i, ziyaretleri sırasında 2014 yılı sezonunda bölgenin yaşadığı en büyük sorun olan atıksu arıtma tesisleri ile ilgili konunun 2015 sezonuna kadar yatırım yapılarak çözüleceği bilgisini aldıklarını belirten KETOB Başkanı Tayyar Gül, Göynük ve Beldibi'nde artık Büyükşehir'in sorumluluğuna geçen caddelerde düzenleme ihtiyacı olan yol ve kaldırımlarla ilgili bilgi aktarımında bulunduklarını söyledi.

DENİZ OTOBÜSLERİNİN 23:00’E KADAR ÇALIŞSIN TALEBİ
Ayrıca KETOB Başkanı Gül, 2014 yılında hizmete giren deniz otobüslerinin Kaleiçi'nde ki misafirlerin Kemer’i, Kemer’deki misafirlerin Kaleiçi'ni daha uzun gezebilmeleri için, 2015 yaz sezonunda seferlerin akşam 23:00'e kadar uzatılmasını KETOB olarak talep ettiklerini ifade etti.

 

 

kaynak:Kemer Gözcüİlgili Fotoğraflar