ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(16-09-2015)
Kemer'den Emitt Fuarında İç pazara tanıtım atağı


 

Geçtiğimiz yıl Rusya da başlayan ekonomik kriz ve 2015 yaz sezonunda bu pazardaki riskten dolayı Kemer Belediyesi, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV) ile birlikte EMITT Fuarı’nda tanıtım atagına başladı. Fuara Kemer Kaymakam vekili ve Antalya Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, Kemer Belediye Başkanı  Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Can, KETOB Başkanı Tayyar Gül, KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz ve turizmcilerden oluştu. Kemer standına ilk ziyaret, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı tarafından yapıldı.

 

TAYYAR GÜL; “YERLİ PAZARIN KEMERE DAHA FAZLA ODAKLANMASINI HEDEFLİYORUZ”

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül; “Fuara Kemer Belediyesi ve KETAV ile birlikte katıldık, 2015 sezonu için iç pazar dahada önem kazandı, iç pazarda diğer pazarlardan çok daha hızlı verim alabileceğimizi öngörüyoruz. Fuara  Kemerde tüm otellerimizin tanıtımını yapmak için katıldık. Bölge tanıtımının yapıldığı standın içinde ayrı bir stand açarak otellerimizin göndermiş oldukları tanıtım materyallerini dağıtmalarını ve otellerini tanıtma imkanı sağladık. Aynı zamanda standa kurduğumuz büyük ekranla da Beldibinden Tekirovaya kadar  otellerimizin bilgilerinin görsel  sunumunu yaptıklarını belirtti.

 

EMITTin yapılan açılışının ardından KETOB Yönetim Kurulu, Kemer Belediye Başkanımız ve Kemer Kaymakamımız ile birlikte acenteleri ziyaret ettik. Ziyaret edilen acentaların JOLLY TUR, ANI TUR,SETUR, TATİL.COM, CORAL TRAVEL,MİKA TUR,IATI, TATİLSEPETİ, GEZİSEPETİ, TURON TRAVEL üst düzey yetkilileri ile görüşüldüğünü bunların dışında ETS TUR Mehmet Ersoyun Kemer standını ziyaret ettiğini ve standa Akdeniz Tv tarafından yapılan canlı yayına katıldığını söyledi. KETOB Başkanı GÜL; Yapılan ziyaretlerde, Kemer ile ilgili bir farkındalık yaratıp acentaların Kemere odaklanmalarını hedeflediklerini, Kemer Kaymakamlığı ve Kemer Belediyesinin doğa sporları ile ilgili 2 yıl önce başlatmış olduğu ve yürüyüş parkurlarının haritalandırma süreci ile sonuçlanacak olan proje hakkında görüşme yapılan acentaların yetkililerine aktardıklarını ve projeye tepkilerin çok olumlu olduğunu belirtti. KETOB Başkanı Gül; KETOB ve KETAV’ın başta yerli pazar  olmak üzere diğer pazarlar ile ilgili çalışmalarının devam edeceği bilgisini verdi.

 

Fuarını açılış günün ardından akşam KETOB ve KETAV’ ın evsahipliğini yaptığıKemer Gecesinde2015 iç pazar hakkında beklentiler ve Kemer Turizmi konuşuldu. Geceye Başbakan Danışmanı Hayri Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kemer Kaymakamı Serdar Cevheroğlu, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, ATAV Başkanı Nizamettin Şen, ALTİD Başkanı Burhan Sili, ve içpazarda Kemere misafir getiren acenta yetkilileri katıldı.

 İlgili Fotoğraflar