ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(16-09-2015)
Karayolları Bölge Müdürü Ziyareti


 

 

 

KETOB Yön. Kur. Bşk. Tayyar GÜL ve Yön Kur. Üyesi Ali BALABAN, Karayolları Bölge Müdürü Şenol ALTIOKu makamında ziyaret etti.

 

Ziyaret ilgili bilgi veren KETOB Bşk. Tayyar GÜL; geçtiğimiz dönemlerde yol yapım çalışmalarının turizmin yoğun olduğu sezona girmesinden kaynaklı, bölge turizminde sıkıntılar yaşandığını, yurtdışından ve yurt içinden gelen misafirlerin yol yapım çalışmaları nedeniyle zaman zaman trafikte mahsur kaldıklarını,  Kemere misafir getiren acente otobüslerinin yine yol yapım çalışmaları sebebiyle havaalanı transferlerine geç kaldıkları için yolcuların uçaklarını kaçırdıklarını, her şeyden önemlisi trafik yoğunluğundan kaynaklı tur otobüsü ve araçların kaza yaptığını üzücü can kayıplarının yaşandığını, bölge turizminin buna bağlı olarak sıkıntı günler geçirdiğini yapılan ziyarette Karayolları Bölge Müdürü Şenol ALTIOKa aktardıklarını belirtti.

 

Karayolları Bölge Müdürü Şenol ALTIOKun geçmişte yaşanan sorunların bilgisi dahilinde olduğunu “SARISU Mevkii” nde başlanan yol yapım çalışmalarının trafiği kesmeden tek şerit halinde akışını sağlayacaklarını, 15 Mayıs 2015 tarihi itibariyle yolun Kemer merkeze kadar olan kısmında tekrar çift şeritli yola döneceklerini bilgisini verdiğini söyledi.

 

Yapılan tüm çalışmaların bölgenin ve turizmin gelişmesine katkı sağlayacağının farkında olduklarını belirten KETOB Başkanı Tayyar GÜL, emeği geçen tüm yönetici ve görevlilere Kemer Otelciler Birliği adına teşekkür etti.