ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(28-10-2015)
Antalya Yaza Kemer 'de Merhaba Diyor


 

17 Nisan 2015 saat:16.00 'da Kortej yürüyüşü ile başlayıp Olbia Parkta yapılacak olan etkinlikler ile devam edecek olan,39’uncu Turizm Haftası Etkinlerinin hazırlıkları için sivil toplum örgütleri Kaymakam Vekili Halil Serdar Cevheroğlu başkanlığında toplandı.

 

Bu yıl 39’uncusu düzenlenecek olan Turizm Haftası Etkinlikleri kapsamında 17 Nisan günü Antalya Turizm sezonuna Kemer’den merhaba diyecek. Bu bağlamda yapılacak olan etkinlikler ile ilgili çalışmalarını hızlandıran Kemer üst üste toplantılar yaparak organizasyonda eksiksiz olmayı hedefliyor. 

  

Kemer Kaymakam Vekili Halil Serdar Cevheroğlu başkanlığında yapılan toplantıya, KETOB Başkanı Tayyar Gül, KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz, VELES Derneği Başkanı Nadejda Pelit, Turizm Danışma Büro Sorulusu Özgür Yücel, Kemer Belediyesi yetkilileri ile Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

 

Toplantıda 17 Nisan 2015 tarihinde organize edilecek Antalya Valiliği Turizm Haftası Etkinlikleri kapsamında yapılacak olan kortej ve geleneksel yaza merhaba şenliği kutlamaları hakkında program netleştirilerek görev dağılımı yapıldı. Daha sonra organizasyon heyeti etkinliğin düzenleneceği Olbia Parkı gezerek yerleşim noktalarını netleştirdi.  Kemer'in tüm paydaşlarını organizasyona beklediklerini belirten KETOB Başkanı Tayyar Gül, yaza merhaba etkinlilerinde, birbirinden çekici şovların ve canlı müzik gruplarının sahne alacağını, bölge otellerinin gelen tüm misafirlere yiyecek ve içecek ikramında bulunacağını, bu yıl VELES Derneğinin de, organizasyonda Rus kültürüne ait yemekleri ikram etmek için stant açacağının bilgisini verdi.

  

 

Yaza Merhaba Organizasyonunun artık geleneksel hale gelmesinden KETOB olarak çok memnun olduklarını ifade eden Başkan Tayyar Gül, 4 yıl önce Kemer Belediyesi ile birlikte başlattıkları Geleneksel Yaza Merhaba Şenliklerinin amacının sezon öncesi bölgedeki tüm paydaşları bir araya getirerek, birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu söyledi. Gül ayrıca şenlikte Kemer'de yaşayan Rus, Alman ve Norveçli komşularımızda görmekten memnuniyet duyacaklarını belirtti.

 

Haber kaynak :www.kemergozcu.com