ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(16-09-2015)
AK Parti Antalya Milletvekili ve adayı Gökçen Özdoğan Enç, Milletvekili adayı Murtaza Tamyürek ile birlikte Birliğimizi ziyaret etti.


  

 

Antalya Milletvekili ve 07 Haziran tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçiminde yine Antalya Ak Parti’den aday olan Gökçen Özdoğan Enç Kemer Turistik Otelciler Birliğimize  ziyarette bulundu.

 

Ziyarette KETOB Başkanı Tayyar Gül,  KETOB Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç ve KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz ev sahipliği yaptı.

 

Yapılan toplantıya Antalya Ak Parti Milletvekili Adayları Gökçen Özdoğan Enç ve Murtaza Tamyürek, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı Ferruh Derin ve Ak Parti Kemer İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 

Toplantıda özellikle turizm sezonunun başlamasına rağmen turist sayısında ki düşüş ve bunun etkileri ile hükümet tarafından acentalara yapılan turizm destek paketinin sadece acentalar ile sınırlı tutulmaması ve acenteler ile birlikte otellere de bu kriz zamanında belirli başlıklarda desteklerin yapılması konusunda ve Kemer/Antalya yolunda ki yol çalışmalarının bir an önce tamamlanması,sezon öncesi suya yapılan %63'lük zam konularında bilgiler paylaşıldı.

 

 

 

 

 

Haber Kaynak:Kemer Gözcü