ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(28-10-2015)
Öğrencilere Sınav Öncesi Motivasyon Semineri


Kemer Lisesi (METEM)'in başlattığı "Kariyer Günleri”nde bu haftaki konuğu, NLP ve kişisel gelişim uzmanı Profesyonel Koç Abdurahman Yılmaz oldu.   

Kemer Lisesi (METEM)'in başlattığı "Kariyer Günleri”nde KETOB işbirliğinde, Kişisel Gelişim Derneği (KİGEDER) yönetim kurulu üyesi, NLP ve kişisel gelişim uzmanı Profesyonel Koç Abdurahman Yılmaz ile üniversite hazırlık öğrencilerine sınav öncesi motivasyon semineri çalışması yapıldı.  Abdurahman Yılmaz, öğrencilere sınav kaygısı, başarı teknikleri, zaman yönetimi, stres ve korku dizginleme konularında bilgiler verdi. "Ülkemizin geleceği siz sevgili gençlerimiz, başarılı olarak yeni nesillere ışık tutun" diyerek sözlerini tamamlayan Yılmaz, katılımcı öğrencilerin sorularını cevaplayarak, Okul yönetimi ve KETOB Başkanı Tayyar Gül'e teşekkür etti.

KETOB Başkanı Tayyar Gül yaptığı açıklamada Kemer Lisesi (METEM)'in başlatmış olduğu Kariyer Günlerini yakından takip ettiğini ve her hafta birbirinden değerli konukları misafir ederek konukların iş hayatında yaşadıkları tecrübe ve deneyimi öğrencilerle paylaşmalarını sağladıklarını belirterek, KETOB olarak eğitime her zaman önem verdiklerini ve bu anlamlı etkinliği desteklemek amacıyla KETOB ve KİGEDER ile işbirliği yaptıklarını söyledi. 

 

 

 

Haber Kaynak:Kemer Gözcü