ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(28-10-2015)
Özel Güvenliklere Bilgilendirme Toplantısı


 KETOB ve Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün organize ettiği, güvenlik departmanlarına bilgilendirme eğitim toplantısı Kemer Belediyesi Kültür Salonunda yapıldı.

KETOB (Kemer Turistik Otelciler Birliği) ve Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği, sezon öncesi güvenlik departmanlarına bilgilendirme eğitim toplantısı, Kemer Belediyesi Kültür salonunda gerçekleştirildi. Eğitim toplantısına Kemer İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, KETOB Başkanı Tayyar Gül ve Kemer İlçe Jandarma ekipleri de katıldı. 

Kemer İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Ergen yaptığı konuşmada özellikle bir turizm kentinde güvenlik personelinin nelere dikkat etmesi ve davranış kurallarına uymaları yönünde açıklamalarda bulundu ve katılımcılara teşekkür etti 

KETOB Başkanı Tayyar Gül eğitimle ilgili yaptığı açıklamada, bir bölgede güvenlik olmadan turizmin yapılamayacağını vurgulayarak, KETOB olarak her yıl sezon öncesi otel güvenlik departmanlarına Kemer Emniyet Müdürlüğü destekleriyle bilgilendirme toplantısı düzenlediklerini bu sebeple Kemer Emniyet Müdürlüğüne vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.   

 

Toplantıda Antalya Özel Güvenlik Şubesi Polis Memuru Halil Kulgel, eğitime katılanlara 5188 sayılı kanun hakkında özel güvenlik görevlilerinin yetkileri ve denetleme konuları hakkında bilgi verdi.