ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(16-09-2015)
KETOB ' dan ÜRAZ' a Ziyaret


Arıtma 2016 Yılında Yenilenecek

KETOB Başkanı Tayyar Gül ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinatörü Kahraman Üraz’ı makamında ziyaret etti.

 

Kemer Turistik Otelciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç, geçtiğimiz yıl sıkıntı yaşanan derin deşarj, arıtma ile ilgili sorularını aktarmak ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinatörü Kahraman Üraz’ı ziyaret amacı ile Çamyuva’daki koordinasyon merkezine gittiler.

 

Yapılan görüşmelerde KETOB Başkanı Tayyar Gül, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinatörü Kahraman Üraz ile yaptığı konuşmada 2014 yılında yaşanan arıtma ve deşarj hatlarındaki sıkıntıları 1 yıl önce tüm yetkili makamlara aktardıklarını ancak 2015 yaz sezonunu girmek üzere olduğumuz günlerde sadece sinyalizasyon sistemleri dışında, arıtma tesislerimize herhangi bir yatırım yapılmadığını belirtti.  


Antalya ekmeğini, denizinden kumundan ve güneşinden kazanıyor. Bu bağlamda 2015 sezonuna Kemer bölgesi olarak bu şekilde girmek istemiyoruz. Kemer doğası ile meşhur bir bölge. Doğamızı sizin desteğiniz ile hep birlikte korumamız gerekiyor dedi. 


KEMER’İN ARITMASI 2016 YILINDA TAMAMEN YENİLENECEK


Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinatörü Kahraman Üraz yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Şuanda arıtması olmayan ve acil buna ihtiyaç duyan bölgelerde yatırımlar yapılıyor. Kemer'de yapılacak olan yenileme ise 2016 yılında, Kemer bölgesinin bütün arıtmaları yenilenecek.


Artık çalışan arkadaşımız bilgisayarın başına oturacak ve kontrolünü yapacak. Arıza sinyali alır almazda hemen ekiplere telefon açarak yaptırtacak. 2016 yılında yapılacak yatırım ile bizimkini de 1 kişi yapacak. Tüm binalar da yeniden yapılacak.


İyileştirme olarak yapılmakta olan içme suyu şebeke boruları ve motorları tamamen değiştiriliyor. Terfi istasyonları tamamen bakımsız şekilde onlarında iyileştirme ve yenilemeleri yapıldı. Sadece arıtmalarımız 2016 yılında yeniden yapılacak.

 

OVACIK İÇME SUYU PROBLEMİ ORTADAN KALKIYOR

 

Birde bunun dışında olmazsa olmaz Ovacık içme suyunu çözüyoruz ve kısmet olursa yakında tamamlanacak. Yani yaylada yaşanan su kesintileri olmayacak” dedi.