ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(16-09-2015)
MHP 'den Turizmcilere Ziyaret


 
  
Antalya'da MHP'den 2'nci sıra milletvekili adayı ve MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı  Sn.Ahmet Selim Yurdakul, MHP Antalya Milletvekili adayları Cengizhan Gököz, Güray Parlak Ve Neşe Gül, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül,     7 Haziran seçimleri öncesin de Crystal De Luxe Hotels’ de KETOB (Kemer Turistik Otelciler Birliği)  ile bir araya geldi.
 
   
Ahmet Selim Yurdakul, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıkladığı seçim bildirgesini anlattı. Otelcilerin yaşadığı sorunlarla ilgili sorulara cevaplar verdi.  
 
Turizm sektörünün 12 ay canlı kalamamasının ekonomik alanda ve sosyal hayatı da etkileyen birden fazla soruna neden olduğunu söyledi. 
 
Kış aylarında kapanan oteller nedeniyle önemli bir kesimin işsiz kaldığını, kalifiye personelini işten çıkaran işverenin yeni turizm sezonunda yetişmiş eleman bulamama konusunda sıkıntıya düştüğünü aktardı. 
 
  
 
Bunun için partisinin seçim bildirgesinde sağlık turizmi başta olmak üzere kongre ve fuar turizmi, kültür turizmi, yat turizmi gibi turizm alanını çeşitlendirecek yeni alanlar önerildiğini aktardı. 
 
"Antalya'da turizmi 12 aya yaymayı başardığımız takdirde kentteki birçok sorununda çözüleceğini" belirttip,toplantıya katılan otel yöneticilerin tek tek fikir ve önerilerini dinledi.