ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(16-09-2015)
Cenk Devrim ULUSOY Basın Toplantısında Konuştu


 

KETOB' un bölgedeki dalış turizminin tanıtımına ve gelişimine faydalı olacağı inancıyla ana sponsorluğunu üstlendiği, Tüpsüz Serbest Dalış Dünya ve Avrupa  Rekortmeni Milli Sporcu Devrim Cenk Ulusoy ’un “PALETSİZ DEĞİŞKEN AĞIRLIK SERBEST DALIŞ CMAS DÜNYA REKOR DENEMESİ” 20 Haziran Cumartesi günü kendisine ait 81 metrelik rekoru 120 metreye çıkarmak için yaptığı serbest dalış sonrası sığ su bayılması yaşayan milli sporcu Cenk Devrim Ulusoy, hastanedeki tedavisinin ardından, düzenlediği basın toplantısında yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Kemer Turistik Otelciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül, menajeri Özgür Alkaya ve yönetmen Deniz Çöp'ün de katıldığı toplantıda konuşan Ulusoy, rekor çalışmalarının 5.5 aydır sürdüğünü ve bu süreçte Kemer Belediyesine ve KETOB(Kemer Turistik Otelciler Birliğine) konaklama desteği veren tüm tesislere ve diğer sponsorlarına kendisi ve ekibi adına teşekkür etti.

 

Çalışmalarında yaklaşık 1 aydır her gün 110 metre seviyesine indiğini ve iki kez 117 metreyi gördüğünü belirten Cenk Devrim Ulusoy, Hastanede çekilen MR'da akciğerlerinde kan pıhtılaşması görüldüğünü kaydeden Cenk Devrim Ulusoy, kanındaki oksijen oranının yüzde 62 seviyelerinde olduğunu ve bunun da ciddi şekilde hızlı yorgunluk verdiğini belirtti. Yaklaşık 2- 3 hafta daha dalış yapamayacağını söyledi.

 

Vücudu toparlamam gerekiyor. Ama toparladıktan sonra da kaldığımız yerden devam edeceğiz. Zaten bizim hedefimiz 120 metreydi. 125'i de gördük öyle ya da böyle. 120 metrelik bu rekoru kırdığımı biliyorum.

Fakat bunun onaylanması için tekrardan 1.5- 2 aylık bir süre geçecek. En fazla 3 ay sonra sizin karşınıza gerçekten 120.0 olarak yapıp geleceğim,dedi.