ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(01-12-2015)
Antalya Vali Yardımcısı Yüksel, KETOB'a Ziyarette Bulundu


 

 

Antalya’dan Samsun’a atanan Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliğ’inde(KETOB) birlik yönetim kurulu ile bir araya geldi. 

 

 

İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi’ne göre Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Samsun Vali Yardımcılığı görevine atanması sebebiyle, yeni görev yerine geçmeden önce Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği(KETOB) Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

 

 

Kemer bölgesinin doğası ile birlikte mükemmel bir bölge olduğunu söyleyerek, KETOB Yönetim Kurulu Üyelerine görev  süresince bölgeyi ilgilendiren konularda  uyumlu bir çalışma şekli sergiledikleri için teşekkür etti.

 

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül  ise Yüksel’in Antalya Vali Yardımcılığı görevi süresince günün her saatinde ulaşılabildiklerini, bu özelliğin turizm sektöründe çok önemli olduğunu ve bölgede yaşanan sorunların çözümü adına  birliğe her zaman yardımcı olduğunu belirterek, Antalya ve Kemer Bölgesi turizmi için yaptığı katkılardan dolayı ve KETOB ile olan uyumlu işbirliği için Yönetim Kurulu adına bir teşekkür plaketi armağan etti.