ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
Kemer'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Bayrak Yürüyüşü


Kemer’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93’üncü yıldönümü kutlamalarında 600 metre uzunluğunda Türk Bayrağı taşındı.Kemer Belediyesi’nin yanında bulunan Sanat sokağında akşam saatlerinde toplanan yaklaşık 4 bin kişi ilk olarak burada Ulu Önder Atatürk, silah arkadaşları ve son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle yaşamını kaybeden şehitler için saygı duruşunda bulundu. 

 

Organizasyon İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılan 600 metrelik bayrak eşliğinde Liman Caddesi’nden Çınarlı Kavşağa kadar devam etti. Burada hazırlanan Atatürk büstü ve yanındaki iki bayrağının olduğu noktada duran topluluk 10’uncu Yıl Marşı’nın okunması ve oteller tarafından atılan havai fişeklerin ardından yürüyüşlerini Cumhuriyet Meydanı’na kadar sürdürdü.

 

Yürüyüşe,MHP milletvekilleri Ahmet Selim Yurdakul, Tarkan Akıllı, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Eşi Neşe Gül MHP , KETOB Başkanı Tayyar Gül ile sivil toplum örgütleri başkanları ve vatandaşlar katıldı.

 

Ayrıca,Artvin'nin Hopa ilçesin de meydana gelen Sel felaketinin ardından bölge de ki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere KETOB üye otellerinin ve Kemer Belediyesi  nin destekleri ile hazırlanan  ihtiyaç Tır'ı  Artvin'nin Hopa ilçesine tören ile uğurlandı.