ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(15-02-2016)
Red Bull Sea To Sky 2015 Enduro Şampiyonu İngiliz Graham Jarvis


 

 

Kemer Enduro Motosiklet Kulübü'nün (KEMK) düzenlediği yarış, dağ etabıyla tamamlandı. Red Bull Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı’nın Kumsal Etabını İngiliz Jonny Walker, Orman Etabını Güney Afrikalı Wade Young sürpriz bir şekilde kazanırken, Son gün dağ etabını ve şampiyonayı Graham Jarvis kazandı. Çamyuva sahilinde başlayıp 2365 metrelik Tahtalı Dağı'nın zirvesinde tamamlanan 68 kilometrelik dağ etabında yarışçılar zorlu anlar yaşadı.

 

Çamyuva sahilinden Kesme Boğazı'na kadar dere yatağında ilerleyen yarışçılar, kayaların üzerinden geçmeye çalışırken bir yandan da sularla boğuştu. Engellerin ıslanması ise geriden gelen sporcuları yordu. Düşen yarışçılara görevliler ve yarışı izleyenler yardım etti.

 

Dağ etabını 3 saat 8 dakika 35 saniyelik derecesiyle ilk sırada tamamlayan İngiliz Graham Jarvis, geçen yıl olduğu gibi şampiyonluğu elde etti. 2012 ve 2013 yılı şampiyonu İngiliz Jonny Walker ise hem dağ etabı hem de şampiyonayı ikinci tamamladı. Orman etabını birinci bitirerek sürprize imza atan Güney Afrikalı Wade Young ise dağ etabı ve şampiyonayı üçüncü tamamlamayı başardı.

 

Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, yarışmada emeği geçen herkese teşekkür ederken, Kemer’in böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak Haber:Kemer Gözcü