ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
UTRECHT TURİZM FUARINDA KEMER TANITIMI YAPILDI


 Utrecht Turizm Fuarında  Kemer tanıtımı yapıldı.

Fuar ile ilgili düşünce ve gözlemlerini paylaşan KETOB Başkanı Tayyar Gül Kemer standına ziyaretçilerin ilgisi memnuniyet verici olduğunu ve Kemer Belediyesi’nin hazırlamış olduğu bölge tanıtımına ait katolog ve promosyon ürünleri tasarım ve içerikleri bakımından ziyaretçilerin ilgisini çektiğini  belirtti. 

 

 Fuarda Hollanda pazarında misafir getiren Summer Tur Kontrat Müdürü Mustafa Pak, TUI Ürün Müdürü Hasan Öztürk, Diana Travel Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Burak Tombul, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, KETOB Başkan Yrd. Mustafa Kılıç ve ATAV Başkan Yrd. Yeliz Gül Ege ile ziyaret ettiklerini, Kemer'in tanıtım Avrupa pazarında başlattığı tanıtım stratejisini ve 2016 yılında yaşanacak kriz için atılacak adımları paylaştıklarını, Acenta yetkililerinden Kemer tanıtımı için yapılması gerekenler hakkında görüş ve önerilerini aldıklarını, 2016 sezonu için pazardan  beklentileri öğrendiklerini söyledi. 

 

KETOB Başkanı Tayyar GÜL 2015 yılında Kemer otellerinde konaklayan yaklaşık 64.000 pax  Hollanda'lı  misafir’in 2016 yılında artışa geçmesini dilediklerini ancak çok zor bir sezonun kendilerini beklediğinin altını çizerek,  Acenta yetkililerinin de tanıtım seferberliğine gidilmesi yönünde görüşlerini belirttiklerine değinen KETOB Başkanı Tayyar GÜL Kemer tanıtımı için artık bölgenin tüm değerlerinin ortak harekete geçmesi gerektiğini, Kemer otellerinin başlatılan tanıtım kampanyasını sahiplenmelerini istedi.