ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
KETOB’a Eğitime destekten dolayı teşekkür belgesi


 

 

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu’na derslik yaptıran KETOB’a teşekkür belgesi.

 

Antalya’nın Kemer İlçesi, Göynük Mahallesi’nde bulunan Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu’nın iki sınıfının yapımını üstlenen Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül’e, Yüksekokul Müdürü Ebru İçigen ve Yüksek Okul Sekteri Bayram Direk tarafından yapılan ziyarette, eğitime verilen desteklerinden dolayı teşekkür belgesi verildi. 

Turizmciler olarak eğitime her konuda ellerinden geldiğince destek verdiklerini ve bu teşekkür belgesini projeye destek veren otelciler adına aldığını belirten KETOB Başkanı Tayyar Gül; “Yönetim Kurulu ve üyelerimiz, geleceğimizi yapılandıran eğitim kuruluşlarının eksikleri gidermek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve eksiklikleri tamamlamaya çalışıyoruz. 

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu’nun bölgemiz turizmine büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Okulumuza yapılan desteğin ardından aldığımız teşekkür belgesi için Müdürümüz Ebru İçigen’e destek veren otelcilerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Bizi onurlandırdılar. Bundan sonra okullarımız ile ortak çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

 

 

 

 

 

KETOB Basın Servisi