ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
KETOB'tan EMİTT fuarında 2 aileye Kemer tatili


 

İstanbul EMİTT fuarının son gününde Kemer standında Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından 2 aileye 5 yıldızlı tatil hediye edildi.

 

İç pazarın en önemli fuarı olan İstanbul EMİTT fuarının vatandaşlara açık olan son gününde, en büyük ilgiyi gören stantlardan Kemer İlçesinin standında KETOB tarafından organize edilen ve 500 kişinin doldurduğu anketler arasında yapılan çekiliş ile 2 aileye, beş yıldızlı bir tesiste 3 gece 4 günlük Kemer tatili hediye edildi. Ankette sosyal medya hesabının tanıtımı amacıyla visitkemer hakkında sorulara yer verildi.

 

 

 

 

 

 

 

KETOB yönetim kurulu tarafından yapılan çekilişte, Kemer’de 5 yıldızlı tatil kazananlar, İhsan Can İçiuyan ve Arif Meşe oldu.

Talihliler 01 Mayıs – 15 Haziran tarihleri içerisinde Kemer İlçesinde 5 yıldızlı otelde tatillerini yapacaklar.

Tatil hediyesi ile ilgili olarak açıklama yapan KETOB Başkanı Tayyar Gül; “Özellikle son 2 yıldır büyük artış sağladığımız iç pazar bu yıl dahada önemli hale geldi. Yaşanan artışın bu yılda devam edeceğini İstanbul EMİTT fuarında standımıza olan ilgiden görmüş olduk.

Standımızı ziyaret eden vatandaşlarımız tarafından doldurulan anketler içersinden çekiliş ile belirlenen 2 ailemizi Kemerimiz de ağırlamaktan mutluluk duyacağız” dedi.

 

 

 

(KETOB Basın Servisi)