ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
KETOB zirvede Kemer’i tanıtıyor


 

Antalya’da düzenlenen 1`nci Uluslararası MENA Ülkeleri Antalya Zirvesi’nde tek birlik standı KETOB tarafından hazırlanırken, hazırlanan stantta ziyaretçilere Kemer bölgesi tanıtılıyor.

 

Antalya turizmi için alternatif pazar çalışmaları, turizm kaynak ülkelerinin çeşitlendirilmesi, turizmin on iki aya yayılması ve nitelikli turistlerin ülkemize çekilmesi çalışmaları kapsamında, “1`nci Uluslararası MENA Ülkeleri Antalya Zirvesi”, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYTDA) desteği, Türk Hava Yolları (THY) sponsorluğu, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ve Serik Belediyesi ana organizasyonunda Belek Rixos Premium Hotel`de bugün başladı.

 

ZİRVENİN TEK BİRLİK STANDI KEMER’DEN

 

Zirvede kurulan stantlar içerisinde Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Biriliği (KETOB)’da Kemer’in tanıtımını üstlenerek çalışmalarına başladı. Açılan standa gelenlere görsel ve yazılı olarak hazırlanmış doneler verilirken, Kemer ile ilgili olarak da sorulan sorular stantta bulunan görevlilerce cevaplandırılıyor. 

Zirvede KETOB tarafından kurulan tek birlik standı ve Kemer’in en çok turist çeken yerlerinden olan Olympos Teleferik stantları, ziyaretçiler tarafından en çok ilgi gören stantlar arasında yer alıyor.

 

250 SEYAHAT ACENTESİ İLE BİRLİKTE DİPLOMAT VE BÜROKRATLARDA ZİRVEDE

 

MENA ülkeleri ve Türkiye arasındaki ticari ve turistik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen zirvenin açılışına, MENA Bölgesi`ndeki 14 ülkenin 30 farklı kentinden 250 seyahat acentesi, 20 büyükelçi, diplomat ve bürokrat ile 70 medya mensubu katıldı. 9 Şubat`a kadar sürecek zirve kapsamında, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Ürdün, Lübnan, Bahreyn, Irak, Katar, Mısır, Filistin, Umman, Kuveyt, Cezayir, Fas ve Tunus`tan büyükelçiler, seyahat acenteleri, diplomat ve bürokrat ile medya mensuplarından oluşan heyet üyeleri, Antalya`nın tarihi ve turistik yerlerini de ziyaret edecek.

 

GÜL; “BÖLGE TANITIMININ YAPILABİLECEĞİ HER YERDE ‘KETOB’ OLACAK”

 

Zirvede yapılan tanıtım faaliyetleriyle ilgili bilgi veren KETOB Başkanı Tayyar Gül; “

 

“KETOB tarafından açtığımız standımızda 1`nci Uluslararası MENA Ülkeleri Antalya Zirve’ye katılan acente yetkililerine Kemer bölgesi ve otelleri hakkında bilgiler verip, otellerimiz adına acente yetkililerinden kartvizitlerini alıyoruz. Zirvede aldığımız iletişim bilgilerini ise KETOB üyesi otellerimiz ile paylaşacağız. Bu yıl Kemer turizminin gelişimi için tanıtımların yapılabileceği tüm organizasyonlara katılmaya özen gösteriyoruz.

Başta bu organizasyonu düzenleyen Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)’ya ve tüm kurum ve kuruluşlara KETOB adına teşekkür ederim.” dedi.