ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
Kemer ITB Berlin Fuar'ında


 

Dünya’nın en önemli turizm fuarları arasında yer alan ITB Berlin Fuarı 50’inci kez kapılarını misafirlerine açarken Kemer’de Alman pazarı için tanıtımlarına başladı.

 

Kemer Belediyesi, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeler Birliği (KETOB) ve Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV)’ın birlikte yaptığı tanıtım çalışmalarında Kemer standına ilgi de büyük oldu. 9-13 Mart tarihleri arasında açık olan ITB Berlin Fuarında 117 Türkiye ait standı açıldı.

 

Kemer standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, turizmcilere 2016 turizm sezonu için ümit dolu mesajlar verdi.

 

Kemer standını gezen Antalya Valisi Muammer Türker ise özellikle Likya Yolu ve yürüyüş yolu projelerini inceleyerek Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve beraberindeki heyet ile alternatif turizme devlet desteklerini konuştular. Vali Türker Kemer standında 3 yaş üzeri çocuklar için özel olarak hazırlatılan, Kemer Magic Sticker ve tanıtım materyallerini çok beğendiklerini ifade ettiler.

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül yaptığı açıklamada; “Bu sene birçok ülkede katıldığımız fuarların yanı sıra Berlin fuarındayız. Türkiye ve Dünyanın gözdesi olan ilçemizi 180 civarında ülkenin katıldığı fuarda en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Alman Ekonomisinin düzelmesi ve işsizlik oranın düşmesi, turizme yeni bir hareket getireceğini bekliyoruz geçtiğimiz yıl olduğu gibi inşallah bu fuarda Kemer hakkettiği tanıtım çabalarını fazlasıyla alacaktır” dedi. 

 

KETOB Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç ise yaptığı konuşmada; “Bu yıl özellikle turizmcinin merakla beklediği Berlin fuarındaki Kemer’e ilgili gerçekten beklenilenin ötesinde gözüküyor. Umarım bu yansımalar rezervasyonlara da yansıyacaktır” dedi.