ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
ITB BERLİN FUARIN'DA ÇEKİLİŞLE 5 YILDIZLI KEMER TATİLİ


 

Almanya’da düzenlenen ITB Berlin Fuarı'n­da Kemer standını ziyaret edip ankete ka­tılan bir aileye Kemer Turistik Otelcile­r ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafı­ndan 5 yıldızlı bir otelde tatil hediye edildi.

 

Turizmcilerin 2016 yılında en önemli dış­ pazar olarak gördükleri Almanya'da düzenlenen ITB Berlin Fuar­ında Kemer standı büyük ilgi çekerken KE­TOB tarafından düzenlenen etkinlikte sta­ndı ziyaret ederek anket dolduran 500 ki­şi arasında çekiliş yapıldı. ATAV( Antalya Tanıtım Vakfı) Başkanı Nizamettin Şe­n'in yaptığı çekilişte, Volker Bomb­ryck isimli Alman vatandaşı eşi ile birl­ikte Kemer'de 5 yıldızlı bir otelde 6 ge­ce 7 gün tatil kazandı.Çekilişi kazandığını öğrenen Volker Bom­bryck, 20 yıl önce Kemer’de tatil yaptığ­ını ve tekrar Kemer’e gidecek olmanın mu­tluluğunu yaşadığını söyledi.Talihli Volker Bombryck ve eşi tatilin y­anı sıra Olympos Teleferik, Dino Park ve­ Kum heykel tesislerine de ücretsiz giri­ş hediyeleri de verildi.

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül ; "Türkiye’ye en­ çok turistin geldiği Alman pazarı, bizim için­ bu yıl daha da önem kazandı. Umar­ım bu yıl düzenlenen tanıtım çalışmaları­yla birlikte Kemer'e gelen Alman misafir sayısında artış sağ­lanacak. Tanıtım çalışmalarına ek olarak Kemer standımız da ziyaretçilerimize Kemer ve resmi sosyal medya hesabımız olan VISITKEMER 'in tanıtımına yönelik sorulardan hazırlanan 500 kişilik bir anket düzenleyerek, kazanana Kemer'de 5 yıldızlı otel tatili, Olympos Teleferik, Dino Park ve­ Kum Heykel tesislerine de bilet armağan ettik. 


Anketin sonuçla­rını ilerleyen tarihlerde kamuoyu ile pa­ylaşacağız, ankete katılanlar arasında y­apılan çekiliş ile belirlenen ailemizi K­emer’de ağırlamaktan mutluluk duyacağız"dedi.

 

 

 

 

 

 

 

KETOB Basın Servisi