ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
‪‎Kemer‬ ’den Ukrayna fuarında tanıtım atağı


 

 

‪KETOB‬, KETAV ve Kemer Belediyesi’nin birlikte yaptığı tanıtım ataklarına Almanya’dan sonra bölge için çok önemli olan UITT Ukrayna fuarında da devam etti.

 

Kemer bölgesinin tanıtım çalışmaları kapsamında birçok ülkede fuarlara katılan Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Belediyesi, bölgenin önemli turizm pazarlarından olan Ukrayna’da başlayan UITT 2016 (Ukrayna Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı)’ındaki standın da çalışmalarına başladı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün de katıldığı tanıtım çalışmalarında fuar alanına gelen ziyaretçiler tarafından Kemer standı büyük ilgi gördü.

 

Kemer standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’a bilgi veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; “Ukrayna Fuarına bu sene Türk şirketlerinin ilgisinin geçen yıllara oranla daha yüksek olduğunu, fuarın ilk günün Kemer için çok iyi geçtiğini söyledi.

 

 

 

KETOB Başkan Yardımcısı Mustafa Kilic Kemer standına geçen senelerden daha fazla ilgi olmasından dolayı memnun olduklarını, Kemer Belediyesi ile diğer fuarlarda olduğu gibi Ukrayna fuarında da Kemer'i en iyi şekilde tanıtmak için çalışacaklarını, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte acenteleri ziyaret edeceklerinin bilgisini vererek, KETOB olarak fuarın ikinci günü Kemer Standında anket çalışması yapacaklarını ve ankete katılanlar arasında bir aileye hediye tatil armağan edeceklerini belirtti.

 

 

 

 

Haber Kaynak: KETOB Basın Servisi