ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
Ukrayna’da 5 aileye 5 yıldızlı Kemer tatili


 

 

KETOB tarafından, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen UITT (Ukrayna Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı)’ında Kemer’de 5 yıldızlı 5 hediye tatil edildi.

 

Rusya pazarında yaşanan kriz nedeniyle Almanya ve Ukrayna pazarı turizmcilerin gözdesi haline gelirken, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) önemli pazarlarda düzenlediği çekilişler ile fuarlara gelen turistlere 5 yıldızlı tatiller hediye etti. İlk olarak İstanbul EMITT fuarında 2 aileye ardından Almanya Berlin Fuarında 1 aileye 5 yıldızlı tatil hediye eden KETOB son olarak da Türk Turizmcilerinin akın ettiği Ukrayna UITT fuarında 500 kişi tarafından doldurulan anketler arasında yapılan çekiliş ile 5 aileye tatil hediye etti.

 

Hediye çekilişinin ilki Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından yapılırken diğer çekilişler ise Kemerli turizmciler tarafından yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KETOB Başkan Yrd. Mustafa Kılıç; “ Yoğun geçen fuar döneminde Kemer Belediyesi ile birlikte Kemer'i imkanlar doğrultusunda en güzel şekilde temsil etmeye çalıştıklarını, Kemer'i tüm fuarlarda ilgi odağı haline getirmeyi başardıklarını, Ukrayna UITT fuarında da Kemer'in aktivitelerle fark yarattığını belirterek, Ukrayna UITT fuarında 5 ailemize Kemer'in 5 yıldızlı otellerinde tatil armağan ettik. Bize destek veren tüm otelci dostlarımıza teşekkür ederiz" dedi.

 

 

 

Haber Kaynak:Ketob Basın Servisi