ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
Turizmcilere İşkur İşbaşı Eğitim Programı anlatıldı


 

Antalya’nın Kemer İlçesi’nde turizmciler ve İş Kur yetkilileri bir araya gelerek yeni düzenlemeler ve eğitim programları hakkında bilgi aldılar.

 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ile Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği "İşkur İşbaşı Eğitim Programı" kapsamında yapılan bilgilendirme toplantısına otel sahipleri, genel müdürler ve insan kaynakları müdürlerinin katılımı ile ilçe merkezindeki Grand Haber Otel’de düzenledi.

 

 

 

 

 

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Fadıl Demir tarafından yapılan bilgilendirmelerde özellikle programdaki yeni düzenlemeler ve programın uygulanması ile ilgili açıklamalar yapıldı.

 

Açıklamaların ardından ise İş ve Meslek Danışmanı Fadıl Demir turizmcilerin yeni düzenlemeler ile ilgili olarak sorduğu sorulara cevap verdi.

 

 

 

  

Düzenlenen organizasyon ile ilgili olarak açıklama yapan KETOB Başkan Vekili Şener Gürler; “KETOB olarak, İş Kur yetkilileri ile ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz bu toplantının biz turizmcilere özellikle yenilenen düzenlemeler ile ilgili olarak daha sonra sıkıntı yaşanmaması yönünde büyük katkı sağlayacağını düşünmekteyiz.  

 

Bu tür organizasyonlar ile de Birlik üyesi otellerimizi bilgilendirme çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 

Haber Kaynak:Ketob Basın Servisi