ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
Eskişehir'den sonra Kemer tanıtımının ikinci adresi Konya oldu


 

 

Antalya’nın Kemer İlçesi, turizmcileri ve Belediye’nin geçtiğimiz hafta başlattığı “Kemer’i Tanıyalım” programı kapsamında Eskişehir’in ardından Konya’da da tanıtım yapıldı.

 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve Kemer Belediyesi tarafından organize edilen “Kemer’i Tanıyalım” isimli iç pazar tanıtım program için Konya’ya giden KETOB Başkan Vekili Şener Gürler, KETOB yönetim kurulu üyeleri ve Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ilk olarak Konya Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret ederek Kemer bölgesi ile ilgili olarak bilgilendirmede bulundular.

 

 

 

 

 

 

 Valilik ziyareti ardından acenteleri ziyaret eden Kemer heyeti ardından da Konya Özkaymak Otel’de turizm acenteleri için hazırlattıkları buluşma gecesinde bir araya geldiler.

 

 

 

 

 

KETOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili Şener Gürler yaptığı açılış konuşmasında; “KETOB ile Kemer Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Konya gezimizde bizlere göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederim. Bu gün birçok arkadaşımızla ve acentelerle görüşme fırsatımız oldu. Kendilerinin misafirperverliğinden huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ederim. Kısacası görüş ve düşüncelerimizi tek tek paylaştık. Sizlerin de görüş ve düşüncelerinizi her zaman karşılıklı görüşerek almak isteriz. Ben burada sözü fazla uzatmak istemiyorum Konya’dan Kemer’e çok sayıda turist bekliyoruz. Dedi

 

 

Konya’da gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu ifade eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül belediye, otelciler ve seyahat acenteleri arasındaki birlik ve beraberliğin önemine de değinerek, “Bütünleşen Kemer'de, birbirini destekleyen otelcilerimize bir destekte Eskişehir’de olduğu gibi Konya’daki seyahat acentelerimizin de yapmasını istiyoruz. Konyalı vatandaşlarımızı artık Antalya bölgesinde Kemer'e getirmenizi rica ediyoruz. Kemer'in güzelliklerini ve özelliklerini keşfetmeniz için sizleri bir kez daha Kemer'e davet ederken, bizleri yalnız bırakmadığınız ve göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı sizlere bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

 

(KETOB Basın Servisi)