ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
Kemer’in iç pazar tanıtımları devam ediyor


 

 

Kemer  iç Pazar tanıtımları Kütahya ve Bursa İllerinde acenteler ile yapılan tanıtım çalışmaları devam etti.

 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve Kemer Belediye’sinin ortaklaşa düzenlediği "Kemer Tanıtım Günleri" organizasyonunda bu kez turizmciler Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte Kütahya ve Bursa’ya gidilerek buradaki 40'a yakın acente ile görüşmeler yaptı. Acenteler ile yapılan görüşmelerin ardından akşam ise acente yetkililerine Kemer Otelciler Birliği'nin evsahipliğinde Kemer Tanıtım Günleri kapsamanında yemek organizasyonu düzenlenerek işbirliğinin güçlenmesine yönelik fikir ve öneriler aktarıldı. 

 

 

 

 

Yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini ve şu ana kadar gidilen illerin özellikle seçildiğini belirten KETOB Başkanı Tayyar Gül, ziyaret edilen İller Kemer bölgesine en çok turist gönderen yerler ve bu İllerin potansiyelleri bilindiği için iç pazardaki turist potansiyelini arttırmak için ziyaretlerimize devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde Kemer'de organizasyonu planlanan etkinlikler hakkında takvim oluşturularak, bu takvimi acentalara ulaştırmayı teklif ettiklerine belirterek, yetkililerin oluşturulan etkinlik takviminin tatil satışlarında artışa neden olacağının bilgisini aldıklarını söyledi. 

 

 

 

Başkan Tayyar Gül; “Kemer Belediyesi ile başlattıkları "Kemer Tanıtım Günleri" projesinin uzun vadede verimli olacağına inandığını belirterek, bu projenin hayata geçirilmesinde büyük katkı ve destek veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'e otelciler birliği adına teşekkür etti.

 

 

 

 

(KETOB Basın Servisi)