ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
Kemer Tanıtım Günlerine Kayseri'de devam edildi.


 

 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve Kemer Belediye'sinin ortaklaşa düzenlediği "Kemer Tanıtım Günleri" organizasyonunda ‪Kayseri‬ İlindeki acenteler ile görüşmeler yaptı.KETOB Başkanı Gül; "Acente ziyaretlerinde aldığımız izlenim, iç pazar satışlarının nisan ve mayıs aylarına göre hızlandığı yönünde"dedi.

 

 

 

 

 

Antalya'nın Kemer İlçesi'nin iç Pazar tanıtımları Kayseri İlinde acenteler ile yapılan tanıtım çalışmalarıyla devam etti. Acenteler ile yapılan görüşmelerin ardından akşam ise acente yetkililerine Kemer Otelciler Birliği'nin ev sahipliğinde "Kemer Tanıtım Günleri" kapsamında yemek organizasyonu düzenlenerek işbirliğinin güçlenmesine yönelik fikir ve öneriler aktarıldı. Kemer tanıtımına yönelik hazırlan video gelen acenta yetkililerine izletildi. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

 

Yapılan ziyaretleri değerlendiren KETOB Başkanı Tayyar Gül; “Kayseri ‪TÜRSAB‬ Bölgesel Yürütme Kurulu Başkan'ı Fatih Özkese'ye vermiş olduğu destekten dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Acente ziyaretlerinde birebir yanımızda bulunarak ve randevuları planlayarak güzel bir evsahipliği yaptı" dedi.

 

 

 

‪‎KETOB‬ Başkan'ı Gül; Kemer Belediye Başkan'ı Mustafa Gül ve KETOB Yönetim Kurulu ile Kayseri acenta ziyaretlerinde, 15 acentayı ziyaret ettiklerini belirterek, gerçekleştirilen acente ziyaretlerinde alınan izlenimin, iç pazar satışlarının nisan ve mayıs aylarına göre hızlandığı yönünde. Kemer olarak yaptığımız ziyaretlerde kendilerine "Kemer Etkinlik Takvimi'ni" ulaştırmak istediğimizi belirttik. Acenta yetkilileri, Kemer tatil satışlarında Altın Nar Festival'i için yapılacak iç pazar tanıtımlarının ciddi destek sağlayacağını, geri dönüşlerin çok olumlu olacağı yönünde görüşlerini paylaştılar.” dedi.