ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
‎Kemer‬ Alman Basını ve Acente Temsilcilerine Tanıtıldı


 

 

Aktob Aktob (Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği) evsahipliğinde workshop için Antalya'ya gelen yaklaşık 100 kişilik Alman acente yetkilisi ve FVW Turizm Medya Grubu Baş Editörü Klaus Hildebrandt , Kemer'i ziyaret etti. Kemer Belediye Başkanı, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

 

Misafirlere Belediye Başkan'ı Mustafa Gül öncülüğünde Liman Caddesi, Kemer Marina ve Ayışığı Plajı gezdirilerek bilgiler verildi.

 

 

 

ULUPINAR’IN DOĞASINA HAYRAN KALDILAR

 

Kemer gezisinin ardından Ulupınar Botanik Restoran da öğle yemeği yiyen Gazeteciler ve Acente temsilcileri Ulupınar'ın doğasına hayran kaldıklarını söyleyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

Burada bir konuşma yapan FVM Grup Baş Editörü Klaus Hildebarandt; Kemer’e gelmekten çok mutlu oldum, değişimi gözlemledim ve çok memnunum. Kemer'e önceki yıllarda bir çok Alman misafir geliyordu. Şimdi ise Alman misafirler Side ve Lara bölgesini tercih ediyor. Umarım ki gelecekte Alman misafirler Kemer’i tercih ederler. Dedi

 

 

 

‪KETOB‬ Başkanı Tayyar Gül ise Alman misafirlere jest için konuşmasını almanca yaparak; 2015 yılında Kemer’de 238 Bin Alman misafirimizi ağırladık. Bu sayıyı bu sezon geçmek istiyoruz. Daha fazla Alman dostlarımızın Kemer’in güzelliklerini görmelerini istiyoruz diyen Tayyar Gül; Tarihi değerlerimiz, Phaselis Antik kentini, Olimpos’u, Likya yolunu, Mart ve Nisan aylarında açan portakal çiçeğimizin kokusunu birbirinden güzel koylarımızı görmelerini istiyoruz. Büyüklerimizin geçmişten bugünlere birlikte getirdiği Türk-Alman dostluğunun güçlenerek devam etmesini ve son olarak dün başlayan Avrupa Futbol Şampiyonasında Türkiye ve Almanya’yı finalde görmek istiyorum dedi.

 

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise yaptığı konuşmada; siz değerli basın mensupları ve değerli Acente temsilcilerini Kemer’de görmek beni son derece mutlu etti dedi. Kemer'e gelen ilk turistin Alman olduğunu belirterek, Turizmin Kemer'de küçük pansiyonlarla başlayıp bugünlere geldiğini, Kemer'in doğal güzelliğinin bozulmaması için betonlaşmanın önüne geçtiklerini söyledi ve Alman misafirlerden büyük alkış aldı. Türkiye'de Dünya standartlarına uygun tek şehrin Kemer olduğunu vurgulayan Başkan Gül; Kemer'e yaptığı hizmetlerde Almanya'dan esinlendiğini ve örnekler alıp bazılarını uyguladığını belirtti. Alman misafirleri eskisi gibi Kemer'de görmek adına tanıtım çalışmalarına devam edeceklerini söyleyerek, misafirlere Kemer hatırası hediye etti.

 

 

 

 

 

(KETOB Basın Servisi)