ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(01-08-2016)
KETOB Yönetimi Beldibi ve Tekirova Bölge Otellerine Ziyarette Bulundu.


 

 

 

 KETOB Yönetim Kurulu, Beldibinde bulunan Akka Antedon Hotel Genel Koordinatörü Aşkın Kahraman ve Genel Müdürü Ender Oğuz'u,Amara Club Marine otel Genel Koordinatörü Osman Kafadar'ı ve Genel Müdürü Mehmet Bağcı'yı, Rixos Sungate  otel Genel Müdürü Derya Billur'u ve Tekirova'da bulunan Güral Premier Genel Müdürü Levent Toper'i, Amara Dolce Vita otel Genel Müdürü Tamer Önal'ı,Rixos Tekirova otel Genel Müdürü Faruk Karaca'yı ziyaret etti.

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Gül Başkan yardımcısı Mustafa Kılıç ve Yönetim Kurulu üyesi Tamer Dolanay ve Levent  Toper ile birlikte Beldibi ve Tekirova  bölgesindeki otelleri ziyaret ettiler. Zİyarette sezon gidişatı ve gelecek sezon için  değerlendirmeler yapıldı.

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar GÜL sorunların çözümü için KETOB nezdinde ilgili kurumlara başvuru yapılabileceğini iletti. 

 

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Gül, ziyaretler sırasında bölge turizmcilerinin görüşlerini dinleyip karşılıklı fikir alışverişi yaparak KETOB'un faaliyetlerini şekillendirdiklerini ve  üye ziyaretlerine devam edeceklerini bildirdi.