ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-11-2016)
KETOB Yönetimi Beldibi ve Tekirova Bölge Otellerine Ziyarette Bulundu.


 

 

KETOB Yönetim Kurulu, Beldibi ve Tekirova'da  bulunan Hotel yöneticilerine ziyaretlerini gerçekleştirdi.

 

Akka Antedon Hotel Genel Koordinatör Aşkın Kahraman ve Genel Müdür Ender Oğuz,Amara Club Marine Hotel Genel Koordinatör Osman Kafadar ve Genel Müdür Mehmet Bağcı, Rixos Sungate  Hotel Genel Müdür Derya Billur ile Tekirova'da bulunan Güral Premier Genel Müdür Levent Toper, Amara Dolce Vita Hotel Genel Müdür Tamer Önaldı,Rixos Tekirova Hotel Genel Müdür Faruk Karaca, Club Phaselis Rose Hotel Genel Müdür Şinasi Gürocak,Tac'un Nisa Resort Hotel Genel Müdür Ahmet Coşkun ile L' Phaselis Princess Hotel Genel Müdür Kayhan Çelikçi'yi ziyaret etti.

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Gül Başkan yardımcısı Mustafa Kılıç ve Yönetim Kurulu üyesi Tamer Dolanay ve Levent  Toper ile birlikte Beldibi ve Tekirova  bölgesindeki otelleri ziyaret ettiler. Zİyarette sezon gidişatı ve gelecek sezon için  değerlendirmeler yapıldı.

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar GÜL sorunların çözümü için KETOB nezdinde ilgili kurumlara başvuru yapılabileceğini iletti. 

 

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Gül, ziyaretler sırasında bölge turizmcilerinin görüşlerini dinleyip karşılıklı fikir alışverişi yaparak KETOB'un faaliyetlerini şekillendirdiklerini ve  üye ziyaretlerine devam edeceklerini bildirdi.