ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(28-11-2016)
KETOB VE SEÇİLENLER EĞİTİM DANIŞMANLIK İŞBİRLİĞİ İLE GLOBAL YÖNETİCİ YETKİNLİKLERİNİ ARTTIRMA EĞİTİMİ VERİLDİ


 

 

Kemer Turistik Otelciler Birliği (KETOB) ve Seçilenler Eğitim Danışmanlık işbirliği ile Prof. Dr. Tuncer ASUNAKUTLU Moderatörlüğünde “GLOBAL YÖNETİCİ YETKİNLİKLERİNİN ARTTIRILMASI” eğitim  programı Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları  Meslek Yüksek Okulu Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar GÜL konuşmasında, birlik olarak eğitime önem verdiklerini ve her zaman desteklediklerini, KETOB ve seçilenler işbirliği ile organize edilen eğitimlerin devam edeceğinin bilgisini vererek, katılımcılara ve Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu Yöneticilerine teşekkür etti.

 

Bir tam gün süren eğitim, Prof. Dr. Tuncer Asunakutlu moderatörlüğünde, Stratejik Yönetim ve Vizyon, İlişkiler ve İleri Yönetim Teknikleri, Hedefler ve Modern Liderlik konuları işlendi.

 

Eğitime verilen arada otelcilere Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları  Meslek Yüksek Okul müdür yardımcısı Serdar ALTUNSABAN tarafından okul gezdirilerek bilgiler verildi. Ketob üyelerinin desteği ile yaptırmış olduğu sınıfta hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Sonra eğitime katılan tüm katılımcılara Ketob ve Seçilenler Mesleki Eğitim Kurumu tarafından sertifikaları verildi.