ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(30-11-2016)
SKAL ANTALYA VE KETOB KEMER’DE BULUŞTU


 

 

 

Skal Antalya’nın Ağustos ayı geleneksel yemeği Limak Limra’da gerçekleştirildi. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Yönetimi ve üyelerinin de katılımı ile gerçekleşen yemeğin konuğu ise SGK Antalya İl Müdürü Nejat Deniz oldu.

 

Yemeğin açılış konuşmasını Skal Antalya Başkanı Dinçer Sarıkaya yaptı. Daha sonra Skal International’in eski Başkanı Salih Çene, KETOB üyeleri ve SGK temsilcilerine “Skal” oluşumu hakkında bilgi verdi. Skal’ın dünyanın en yoğun üyeye sahip turizm organizasyonu olduğunu söyleyen Çene, “Skal, tüm turizm segmentlerinden üyeye sahiptir. Bu özellikleri ile Skal, dünya turizminde önemli bir rol üstleniyor. Tüm dünyada 15 bin üyesi bulunmaktadır. Türkiye ise Skal’ın en aktif ülkelerindendir. Türkiye’de 17 Skal kulübü bulunuyor. Bu nedenle Türkiye Skal içinde önemli bir yer tutuyor” dedi.

 

Salih Çene’nin ardından KETOB Başkanı Tayyar Gül, konuştu. Gül, Skal üyeleri ve SGK yetkilileri ile Kemer’de bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

 

Daha sonra ise SGK Antalya İl Müdürü Nejat Deniz, Skal Antalya ve KETOB üyelerine işveren olarak dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi verdi. Antalya’da 850 bin sigortalı, 283 bin emekli ve 74 bin işyerinin bulunduğunu söyleyen Deniz, “Dolayısı ile Antalya SGK için önemli bir ildir” dedi. Konuşmasında kayıt dışı istihdama da dikkat çeken Deniz, “Kayıt dışı istihdam Türkiye’nin gündem maddesidir. Bunu engellemek için çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

 

Nejat Deniz ve SGK temsilcileri daha sonra Skal Antalya ve KETOB üyelerinin sorularını yanıtladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak Haber: Tourism Today - Tuncay Sevin