ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(21-12-2016)
Fransız Acente Yetkilileri ve Gazetecilerine Kemer Tanıtımı


 

BAKA'nın organizasyonu ile Kemer 'e gelen Fransız acenta yetkilileri ve gazetecilere KETOB tarafından videolu Kemer tanıtımı yapılarak Kemer Belediyesi'nin hazırlattığı tanıtım çantası hediye edildi. 

 

Tanıtımda konuşma yapan KETOB Başkan'ı Tayyar GÜL; Kemer doğası ve iklimi ile çok özel bir konuma sahip ve biz Kemer’li turizmciler tüm misafirperverliğimizle Kemer’de tatil yapmak isteyen Fransız misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam etmek istiyoruz. Kemer genelinde 80 adet 5 yıldız, 40 adet 4 yıldız tesisimiz var.

 

Kemer 2015 yılında 2.000.000 yabancı misafiri ağırladı. Ve bunun yalnızca 44.000’ini Fransız misafirlerimizdi. Bu sayıya göre bölgemizi ziyaret eden ülke dağılımında Fransa sekizinci sırada yer aldı. Ancak daha fazla Fransız turisti misafir etmek ve Phaselis Antik Kenti, Olimpos’u, Likya yolunu, Tahtalı dağını, Chimera'yı, birbirinden güzel koylarımızı görmelerini istiyoruz.

 

Bu düşünce ile hareket ederek, Kemer tanıtımı için www.visitkemer.com.tr web sayfasını ve Instagram, Facebook, Twitter’da "visitkemer" hesaplarını bölge olarak oluşturup Kemer’e dair aklınıza gelebilecek her türlü bilgi ve görseli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

 

Bölgemizi en iyi şekilde anlatan Kemer'in resmi web sayfasını incelemenizi ve sosyal medya hesaplarını takip etmenizi tavsiye ederim" dedi. 

 

Konuşmanın ardından, Kemer'in doğası ve turizm çeşitliliğinin gösterildiği  video sunumu Fransız Acentacı ve gazeteciler ile paylaşıldı.