ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(20-02-2017)
KETOB’dan yeni işbirliği anlaşması


 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler  Birliği ve EKODEN Tehlikeli Atık Geri Kazanım ve Bertaraf firması arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Anlaşma hakkında bilgi veren KETOB Başkanı Tayyar Gül, bölge otelleri ve üyelerinin daha iyi hizmeti daha uygun şartlarda alabilmeleri amacıyla başlatmış oldukları hizmet alımı işbirliğine bir yenisini daha eklediklerini belirtti.

 

  

KETOB Başkanı Tayyar Gül, Olimpos Hastanesi, Kemer Haşere ilaçlama firmalarıyla yaptıkları işbirliklerinin bir benzerini EKODEN firması ile başlattıklarını, anlaşmanın tüm üyelere avantajlı şartlar getirdiğini belirterek, imzalanan yeni işbirliği anlaşmasının üyelere hayırlı olmasını diledi.

 

Ekoden geri dönüşüm ltd.şti. Genel müdürü Cengiz Reisoğlu Ekodenin Antalya ya kurumsal hizmet verme ve bölge istihdamına katkı sağlamak amacıyla kurulduğunu belirterek KETOB ile yapılan anlaşma ile tehlikeli atıkların geri kazanım ve bertarafı konusunda Kemer otelcilerinin istifadesine en iyi hizmeti sunacaklarını ifade etti  ve işbirliği antlaşmasının hayırlı olması temennisinde bulundu.