ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(18-04-2017)
KETOB' dan EMİTT Fuarında 4 Aileye Kemer Tatili


 

21. EMITT Turizm Fuar’ına Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği(KETOB) olarak katılım sağlandı. Kemer Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Mustafa Gül , KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Gül ve Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Akıltopu, Günaydın Atar ,Yusuf Çelik, Osman Kafadar, Aydın Aytuğ ile birlikte KEMER 'e misafir getiren JOLLY TUR, TATİL.COM, CORAL TRAVEL, İATİ, GEZİNOMİ,ANI TUR,MİKA TUR'u yetkilileri ziyaret edilerek Kemer'in sosyal medya da tanıtım projesi olan " VisitKemer " hakkında bilgilendirme yapıldı ve acentaların kendi  sosyal medya hesaplarından VisitKemer'in tanıtımına yönelik  işbirliği anlaşması sağlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kemer standında Kanal V'de Yalçın Teke’nin sunduğu fuar özel programının canlı yayınına Kemer Belediye Başkanı ve Ketav Başkanı Mustafa Gül, KETOB Başkanı Tayyar Gül ve tatil.com  Pazarlama Müdürü Esat Dumlupınar katılarak fuar hakkında ve sezon hakkında değerlendirmelerde bulundular. Canlı yayın sonrası düzenlenen KEMER KOKTEYL'ine çok sayıda ünlü sanatçı, acentacı ve birbirinden değerli konuklar standımızı ziyaret etti. Standımıza uğrayan konuklarımıza Sosyal medya hesabımız " VisitKemer" hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

Fuarın ikinci ve üçüncü günü VisitKemer sosyal medya hesapları ve Kemer 'in tanıtımı amacıyla Kemer Otelciler Birliği (KETOB ) tarafından organize edilen ve kazananın Kemer 'de 4 günlük 5 yıldızlı otelde tatil kazanacağı 1.000 kişinin katılım sağladığı anket çekilişi gerçekleştirildi. Çekilişte Kemer Belediye Başkanı ve Kemer Tanıtım Vakfı Başkanı Mustafa Gül , KETOB Başkanı Tayyar Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri Selçuk Akıltopu , Yusuf Çelik hazır bulundu.

 

 

VisitKemer Anket Çekilişinin ilk gününde Fulya Güngör ve Burcu Buzlukçu ikinci gününde ise Raziye Koçoğlu ve Meral Özdemir tatil kazanan şanslı kişiler oldular. 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Talihliler 01 Mayıs – 15 Haziran tarihleri içerisinde Kemer İlçesinde 5 yıldızlı otelde tatillerini yapacaklar. Tatil hediyesi ile ilgili olarak açıklama yapan KETOB Başkanı Tayyar Gül; “Özellikle son 2 yıldır büyük artış sağladığımız iç pazar bu yıl daha da önemli hale geldi. Yaşanan artışın bu yılda devam edeceğini İstanbul EMİTT fuarında gerçekleştirdiğimiz acenta görüşmelerinde ve standımıza olan ilgiden görmüş olduk.

 

 

Standımızı ziyaret eden 1.000 kişi  tarafından doldurulan anketlerin sonuçlarını ilerleyen tarihlerde açıklayacaklarını belirten KETOB Başkanı Tayyar Gül çıkacak sonuçların Kemer'in içpazar stratejisine yön verebileceğine değindi.