ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :28° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(20-02-2017)
KETOB'dan Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg ROGOZA ziyaret.


 

KETOB Başkanı Tayyar Gül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şener Gürler, Yönetim Kurulu Üyeleri, Tamer Dolanay, Günaydın Atar, K. Dinçer Sarıkaya Başkonsolos Oleg ROGOZA 'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül; Başkonsolos Oleg ROGOZA 'ya yönetim kurulu üyeleri ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını, Kemer'e gelen Rus misafir potansiyali , birliğin etkinliği, işlevi hakkında bilgiler paylaştıklarını aktararak, 2017 sezonu hakkında karşılıklı olumlu beklentileri değerlendirdiklerini ifade etti. 

 

Başkonsolos Oleg ROGOZA; Rus halkının Kemer'e özel ilgisi olduğunu, Kemer'i neden çok sevdiklerini çok iyi bildiğini, doğası, berrak denizi ile ayrıcalıklı bir destinasyon olduğunu ifade etti. 

 

Ziyaretin devamında Rusya Federasyonu Başkonsolos Oleg ROGOZA'ya KETOB Heyeti tarafından, Kemer'in interaktif ortamda tanıtımı için başlatılan "visitkemer" projesi hakkında bilgi verilerek , Türk- Rus Dostluğu için özel tasarlanan "Sonsuza Kadar/навсегда" çalışması armağan olarak takdim edildi.