ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(13-03-2017)
51.ITB TURİZM FUARI BAŞLADI


 

Bölge tanıtımını Kemer Belediyesi, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV) birlikte gerçekleştiriyor. Fuar 12 Mart tarihinde sona erecek. 

 

Fuarın ilk günü ve ikinci gününde Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı ve AKTOB Genel Sekreteri Yeliz Gül Ege Kemer standına ziyarette bulundular. 

 

KETOB Başkanı ve KETAV Başkan Yrd. Tayyar Gül ve Yönetim kurulu üyeleri Volkan Yorulmaz, Levent Toper, Günaydın Atar, Aydın Aytuğ Kemer standında tanıtım çalışmalarına destek olurken, interaktif ortamda tanıtım faaliyetlerine daha fazla etkinlik kazandırmak amacıyla firmalarla görüşmeler yaptı. 

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül; Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü'nün yurtdışı fuar tanıtım planlamalarında Kemer'in arka planda kaldığını, konu hakkında tespit çalışmalarını başlattıklarını ifade ederek, en kısa zamanda konunun muhatapları ile iletişime geçileceğinin bilgisini verdi. 

 

Fuar hakkında da değerlendirmede bulunan KETOB Başkanı Tayyar Gül; İki ülke arasında yaşanan siyasi gerginliğin fuara olumsuz şekilde yansıdığını belirterek, gerginliğin geçici olduğuna inandıklarını, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'ın fuar süresince gerginliğin düşürülmesi için yapıcı yaklaşımda bulunduklarını, bu yaklışımın devam etmesi gerektiğini söyledi.