ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(16-03-2017)
24.MITT Turizm Fuarı Başladı


 

Bu yıl 24. düzenlenen ve 16 martta sona erecek olan fuarda, bölge tanıtımını Kemer Belediyesi, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV) birlikte gerçekleştiriyor.

 

Fuarın ilk ve ikinci gününde Kültür ve Turizm Bakan Yrd. Hüseyin Yayman, Moskova Büyükelçisi Hüseyin Diriöz, ATSO Başkanı Davut Çetin ve AKTOB Başkanı Erkan Yağcı Kemer standına ziyarette bulundular.

 

Kemer Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Mustafa Gül ve KETOB Başkanı Tayyar Gül ile Yönetim kurulu üyeleri Mustafa Kılıç, Levent Toper, Günaydın Atar , Aydın Aytug Kemer standında tanıtım çalışmalarına destek oldu.

 

Kemer Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Mustafa Gül ,KETOB Başkanı Tayyar Gül ve yöentim kurulu ile Kemer'e misafir getiren TEZ TUR, ANEX TUR, INTOURIST, BIBLIO GLOBUS acenta yetkililerini ve ayrıca GROUP OF COMPANIES'i ziyaret ederek yaklaşan sezon ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu, fuarı değerlendiren Mustafa Gül; aldığımız bilgilere göre erken rezervasyonlarda şu anda 2015 senesini geçmiş bulunuyoruz Rusların özellikle Kemer aşığı olması geçen sene tatil tercihi olarak diğer destinasyonlara giden Rusların aradıklarını bulamadığını, bu seneden umutlu olduğunu belirtti.

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül yaptığı açıklamada, fuarlarda Kemer'e misafir getiren acentaları ziyaret ederek düşüncelerini dinlemeye önem verdiklerini belirterek, yapılan görüşmeler sonucunda 2017 yaz sezonu için Rus pazarından Kemer'e yüksek talep olduğunu, 2017 sezonun Kemer için parlak bir sezon olacağına değindi. Acenta yetkilileri ile yaptıkları görüşmelerde VisitKemer ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduklarını söyledi. Anex Tur'a ait uçaklarda yer alan L'AZURE Magazine dergisinde Kemer'in yürüyüş yolları için hazırlanan haritalarında yer alacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,