ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :28° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(05-05-2017)
Kemer Turistik Otelciler Birliği ile Kemer Belediyesi işbirliğinde Çalıştepe'de "Bahar Temizliği" yapıldı.


 

 

 

Kemer Turistik Otelciler Birliği ile Kemer Belediyesi işbirliğinde Çalıştepe'de "Bahar Temizliği" yapıldı. 

Kemer'in seyir terası olarak bilenen ve yıl genelinde binlerce yerli ve yabancı misafirin ziyaret ettiği Çalış Tepesi’nde 

bahar temizliği yapıldı. 

 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği ve Kemer Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen bahar temizliğinde otelciler ve belediye personeli ortak çalıştı. 

 

OTELCİLER VE BELEDİYE EL ELE

Kemer'de bulanan  otel ve tatil köyü yönetici ve personeli ile belediye ekiplerinin birlikte yaptığı temizlik çalışmasında tepedeki tüm katı atıklar toplandı. KETOB Başkanı Tayyar Gül, Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Arif Çelik ve KETOB yönetim kurulu üyesi Selçuk Akıltopu ve Levent Toper de temizlik çalışmalarında bizzat yer aldı. 

 

GELENEKSEL HALE GELECEK

Kent dışında olması nedeniyle çalışmada bulunamayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Yeryüzü cenneti Kemer ilçemizin kuşbakışı olarak izlenebildiği Çalış Tepesi’nde detaylı bir temizlik yapıldı. Evimiz olarak gördüğümüz Kemer’i temiz bırakmak hepimizin görevi. En güzel temizlik kirletmemektir. Lütfen çöplerimizi doğaya bırakmayalım. Bu çalışmamızı geleneksel hale getirerek gelecek yıllarda da tekrarlayacağız” dedi.

KETOB Başkanı Tayyar Gül 'de yaptığı açıklamada Kemer'in doğasıyla özel bir bölge olduğunu, Çalıştepe'nin konumu itibariyle çok özel bir yer olduğunu, Her yıl binlerce turistin yürüyerek tepeye çıktığını ve Kemer'in etkileyici manzarasını seyrettiğini belirterek,  turizmciler olarak çevreye her zamankinden daha fazla önem verildiğini, Kemer Belediyesi ile birlikte bu organizasyonu gerçekleştirmekten mutlu olduklarını, Bahar Temizliğine katılan otel yöneticisi ve çalışanlarına teşekkür ettiğini belirtti.