ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-10-2018)
TÜRÇEV’ den , KETOB 'a Ziyaret.


TÜRÇEV Genel Müdürü Murat YİĞİTOL ve TÜRÇEV Antalya Koordinatörü Lokman ATASOY, KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar GÜL'ü makamında ziyaret etti.

 

YİĞİTOL, Mavi Bayrak uygulamasının ilk olarak Kemer'de başladığını başarı ile devam ettiğini ve en fazla sayıda Mavi Bayrak Belgesi'nin bulunduğu ilçelerden biri olduğunu belirterek belde işletmecilerinin Mavi Bayrak uygulamasına gösterdiği ilgiden dolayı memnun olduklarını belirtti.

 

KETOB Yönetim Kurulu Başkanı GÜL, Mavi Bayrak uygulamasının uluslararası turizm pazarında özellikle kıyı kesimlerde önemli bir yeri olduğunu ifade etti. Bu bağlamda KETOB bünyesinde yapılan sezon öncesi Çevre Temizliği gibi tüm etkinlik ve faaliyetlerde Mavi Bayrak unsurunun kullanıldığı bilgisini verdi.

 

Bu yıl 6.sı düzenlenen Geleneksel Cankurtaran yarışmasının, TÜRÇEV ile birlikte yapılan çalışmalara güzel bir örnek olduğunu belirterek yarışmanın Mavi Bayrak Belgesi bulunan otellerin dikkatini Cankurtaran mesleğinin önemine çekmesi ve Cankurtaranların sezon öncesi kendilerini deneyebilecekleri imkanı sunması sebebi ile önem arz ettiğini ve TÜRÇEV'in desteğini her zaman yanlarında görmek istediklerini bildirdi. 

 

TÜRÇEV Genel Müdürü Murat YİĞİTOL, Mavi Bayrak uygulamasına gösterdiği ilgi için KETOB Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar GÜL'e memnuniyetlerini bildirerek, aynı zamanda TÜRÇEV ‘in Mavi Bayrak haricinde  uyguladığı beş programdan biri olan Çevrenin Genç Sözcüleri adlı proje kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren ilk üç yarışmacıya ödül olarak konaklama desteği sağladıkları için teşekkür plaketi takdim etti.