ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(23-10-2017)
Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Olağan Genel Kurulu yapıldı.


 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Olağan Genel Kurulu yapıldı.  

 

PGS Rose Residence Beach Hotel'de düzenlenen Genel Kurula, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Belediye Başkanı Mustafa Gül ve turizmciler katıldı. 

 

KETOB’un Genel Kurulu’na tek liste ile giren Kemer Dream Hotel İşletme sahibi Şener Gürler Başkan seçildi.

 

Toplantıda konuşan Kemer İlçe Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, özellikle bölgede turizmin temel taşlarından olan otelcilere yıl boyunca özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

 

Ardından söz alan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, kendisinin de otel işletmeci ve temelden yetişmiş bir turizmci olduğunun altını çizerken, otelciler kazanırsa verdikleri vergiler ile Belediyenin de kazanç elde ettiğini bu nedenle tanıtım çalışmalarında turizm işletmelerinin belediye ile omuz omuza çalışması gerektiğini vurguladı.

 

Ketob'da iki dönem üst üste Başkanlık yapan Tayyar Gül yaptığı açıklamada,

 

Ketob'un yaptığı faaliyetleri sundu. Bölgemizin en büyük geçim kaynağı olan turizmden sağlanan faydayı artırmak için görev süremiz boyunca bunun bilinci ile çalıştık. Birlikten güç doğar ilkesine inanarak bölge genelinde ki otel birliklerimiz ile KETOB çatısı altında birleşerek yönetim kurulumuza her beldeden ikişer temsilci alarak gücümüze güç kattık. Ancak bölge turizmimizin gelişimi sadece yönetim kurulumuzda ki arkadaşlarımızın çabalarıyla gerçekleşecek bir durum değildir. Bölgemizde, Kemer turizminin daha iyi noktalara gelmesi için kurulmuş birlik ve vakıflara üye olmaktan imtina eden otel sahibi ve yöneticilerinin artık bu anlayıştan vazgeçmeleri gerekmektedir. Birlik ve vakıf yöneticileri, günümüzde geri kalmış olan bu anlayışı kırmak için mesai harcamak yerine, bölge turizminin gelişimini sağlamak için mesai harcamalıdır. Bu vesile ile ilerleyen zamanda otel patronları ve yöneticilerimizin dernek ve vakıflarını daha fazla sahiplenmesini temenni ederim. KETOB yeni yönetiminin bölge ve ülke turizmimiz için hayırlı olmasını dilerim"dedi.

 

Kendisine Yeni dönem Başkanı Şener Gürler tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

 

 

KETOB Başkanı Şener Gürler yaptığı açıklamada,

 

"Ülkemizde ve dünyada başka bir benzeri olmayan Kemer'imizin marka değerini yükseltmek, her yıl dünyada ve ülkemizde yeni turizm destinasyonlarının açıldığı bu dönemde daha çok önem kazanmıştır. Bölgemizi vazgeçilmezler ve ilk tercih edilenler arasına sokmak bölgedeki herkesin birincil hedefi olmalıdır. Bu bağlamda ilçemizin turizminin mihenk taşları olan otellerimizin hizmet kalitesinin, misafir memnuniyetinin üst seviyeye çıkartılması, kalifiye personellerin otellere kazandırılmasıyla ilgili çalışmalar, otellerin birbirleriyle özel ve kamu kurum ve kuruluşlarıyla olan ilişkilerinin ideal bir şekle getirilmesi, sorun ve isteklerin diyalog yolu ile hızlı ve otellerimizin lehine sonuçlandırılması KETOB'un özünü oluşturmuş ve oluşturacaktır. Hedefimiz başarılara ulaşmak için birlikten kuvvet doğar ilkesi ile önümüzdeki dönemde birliğimizin gücünü daha da arttırmak için bütün otel işletmelerinin KETOB'a daha çok sahip çıkmalarını ve KETOB'a üye olmayan otel işletmelerinin de bu birliğin çatısına üye olmak için davet ediyorum. Dedi.

 

Genel Kurul sonrasında KETOB'un Yeni Yönetim Kurulu ise,  

 

Şener Gürler, Tayyar Gül, Selçuk Akıltopu, Osman Kafadar, Kasım Dinçer Sarıkaya, Yusuf Çelik, Umut Uysal, Alper Tamer Dolanay, Derya Billur, Levent Gültekin Toper, Şinasi Gürocak, Günaydın Atar ve Mehmet Levent Kılınçoğlun’dan oluştu.

 

Denetim Kurulu'nda ise Bülent Gündüz, Fayık Argın ve Asım Burak Kıpçak yer aldı.