ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-10-2018)
KETOB Yönetimi ASAT Genel Müdürü Av. İbrahim Kurt’u Ziyaret Etti


 

 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Yönetim Kurulu üyeleri Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürü Av. İbrahim KURT’u ziyaret etti. 

 

KETOB Başkanı Şener Gürler, Başkan Yardımcıları Tayyar Gül, K. Dinçer SARIKAYA, A. Tamer Dolanay  ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Şinasi Gürocak, Derya Billur, Yusuf Çelik,  Günaydın Atar ve Yönetim Kurulu Temsilcisi Ayşegül Uçar, yeni göreve başlayan Av. İbrahim Kurt’u ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Ziyarette Kemer genelinde altyapı ile ilgili olarak turizmcilerin sıkıntıları ve ASAT’ın çözüm için yaptıkları konusunda görüşmeler yapıldı.

 

Ziyaret hakkında açıklama yapan KETOB Başkanı Şener GÜRLER,

 

Bölgemizde bulunan, KETOB üyesi otel yöneticileri ile yapılan toplantılarda ASAT'ı ilgilendiren ve çözüm bekleyen konular ile ilgili bilgi vermek, sorunların çözümü hakkında bilgi almak amacıyla yönetim kurulu ile ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti.

 

Ziyarette Kemer bölgesinde bulunan tüm arıtma tesislerinin şu anki durumları ve önümüzdeki sezon sonunda ASAT'ın bölgemize yapacağı Atık Su Tesisi hakkında ASAT yetkilileri tarafından hazırlamış oldukları proje sunumunu izlediklerini ,bölgemizde ki otellerimizi ilgilendiren dere yataklarının ıslahı ile ilgili çalışmaların hızlandırılması ile ilgili konuları ASAT Genel Müdürü Av. İbrahim Kurt’ta aktardıklarını ve 2018 yılında uygulanacak olan su tarifeleri üzerinde indirim talep ettiklerini belirterek, Kış sezonu açık kalacak tesislerimize özel indirim talebinde bulunduklarını açıkladı.