ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
açık

Para Piyasaları

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-10-2018)
TURİZM SEZONU ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


 

Kemer Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), Kemer İlçe Sağlık Müdürlüğü, Kemer İlçe Gıda ve Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Turizm Danışma Bürosu, ASAT ve Kemer Belediyesi işbirliğiyle turizm sezonu öncesi yaşanabilecek sorunların önüne geçilmesi amacıyla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

 

Rixos Sungate Hotel'de gerçekleştirilen toplantıya, KETOB Başkanı Şener Gürler, İlçe Sağlık Müdürü Ceren Avanos İnce, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Zeytinciler, ASAT Müdürü Emre Aydın, Belediye sağlık müdürlüğü ekipleri ile turizmciler katıldı. 

 

KETOB Başkanı Gürler, yaptığı açıklamada, sezonda misafir ağılayacak otellerdeki misafirlerin ve çevre sağlığını tehdit edici unsurların önüne geçmek için çalıştıklarını söyledi. 

 

Kemer’e gelen misafirlerin ülkelerine mutlu bir şekilde geri dönmeleri için ellerinden gelen bütün çalışmaları yapmaya hazır olduklarını belirten Gürler, şöyle konuştu: 

 

“Toplantıda, konaklama sektörüne hizmet veren turizm tesislerinde sezon içerisinde yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması amacıyla bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Sezon öncesi otellerin denetlemeleri, bu denetlemelerde karşılaşılacak sorunlar, otellerdeki sular, otellerin mutfakları, havuzlardaki hijyen durumu gibi konularda konuştuk. Toplantının turizm sektöründe çalışanlar için çok faydalı olduğunu düşünüyorum” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 elektrik faturası ödeme

hgs yükleme

bimcell tl yükleme

kredi kartı borç sorgulama