ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :17° C
parçalı bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 9.6877 TL.
Dolar : 8.0996 TL.
GBP : 11.1777 TL.
Nok : 0.96325 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(10-10-2018)
Kemer'de Yaza Merhaba Şenliği Kutlandı.


 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından Kemer Belediyesi"nin destekleriyle bu yıl 7'ncisi düzenlenen şenlik, kortej yürüyüşüyle başladı. Rus, Alman, Norveç ve İsveçli turistlerin de bulunduğu grup, Liman Caddesi'nden Olbia Park'a kadar yürüdü. 

 

KETOB Başkanı Şener Gürler, yaptığı açıklamada, şenliğin bu yıl daha kapsamlı şekilde düzenlendiğini söyledi. 

Şenliği, her yıl festival havasında yaptıklarını belirten Gürler, "Amacımız, turizmcilerle turistlerin ilişkilerini kuvvetlendirmek ve turizme katkı sunmak. Halkın turizm bilincini uyandırmak istedik. Ana hedefimiz Kemer'e gelen misafirleri ülkelerine mutlu şekilde göndermek." dedi.

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise yerli misafirin en çok geldiği yerin Kemer olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

 

"Kemeri yükseklere taşımak için çok çalışıyoruz. Emniyet ve jandarma kayıtlarına göre iç pazarda Kemer ilk sırada. Geçen sene Antalya'ya gelen 10 milyon turistin yaklaşık 4 milyonu Kemer'e geldi. Bu Kemer için sevindirici bir olaydı. Yurt dışında da Kemer'i tanıtmaya devam edeceğiz. 2015'de Kemer'e 1 milyon 80 bin Rus misafir geldi. Bu sayıyı tekrar yakalamayı düşünüyoruz." 

 

 

Konuşmaların ardından dans showları, halk oyunları,akrobasi gösterileri ve canlı müzik dinletisi yapıldı. Şenlik kapsamında ilçedeki otellerden Paloma Foresta,Güral Premier Tekirova,Kemer Dream,Fame Residence, Rixos Sungate,PGS Rose Residence Beach,Pasha's Princess, Phaselis Rose, Limak Limra, Alva Donna World Palace,Quenspark Le Jardin, Meder Resort, Roberts Cofe,Qualista Beach katılımcılara yemek ve içecek ikramında bulundular.