ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :28° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(00-00-0000)
KETOB' dan Kemer Sahil Güvenlik Komutanına Ziyaret.


 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören'i ziyaret etti. 

 

Ziyarette KETOB Başkanı Şener Gürler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıların dan K. Dinçer Sarıkaya, A. Tamer Dolanay, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yunus Can, G. Levent Toper, M. Levent Kılıçoğlu ve Yönetim Kurulu Temsilcisi Ayşegül Uçar eşlik etti. 

 

Başkan Gürler, ziyarette yaptığı konuşmasında otelciler ve turizmciler olarak Kemer bölgesindeki deniz kirliliği konusunda sahil güvenlik ile işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi. 

 

Kemer'de bazı bölgelerdeki denizin kirli olması nedeniyle bazı önlemler alınması gerektiğini belirterek, "Deniz temizliği çok önemli. İlçeye gelen yerli ve yabancı misafirler temiz bir denize girmek istiyor. Kirli olan bazı bölgelerde de biz otelciler ve turistik işletmeciler olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Burada en büyük görevi üstlenen Sahil Güvenlik ekibimize de destek olmaya devam edeceğiz." dedi. 

 

İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçede tatil yapan misafirlerin huzurlu ve güvenli şekilde denize girmeleri için çalışmalar yaptıklarını belirtti. 

 

Gören, özellikle yasalara uymadan denizi kirleten tur tekneleri üzerinde sürekli denetim yaptıklarını anlatarak, denizi bilinçli ya da bilinçsizce kirleten tekne sahiplerine cezai işlem uyguladıklarını kaydetti.